Ремонт електрогенераторів Львів. Наш спеціалізований сервісний центр здійснює технічне обслуговування і професійний ремонт електрогенераторів (бензо- і дизельгенераторів) і електростанцій великої кількості виробників.

Електростація (Електрогенератор або Бензогенератор або Дизельгенератор) – пристрій, який надає і забезпечує автономне електропостачання для сільського будинку, дачі, будівельного майданчика і ін.  Даний прилад є особливо актуальним, якщо Вам належить провести досить довгий час без стандартного джерела струму. Будівництво, різні «польові умови», аварійна ситуація – в цих та багатьох інших подібних ситуаціях бензогенератор буде вельми до речі, адже в іншому випадку до електрики в таких місцях просто не дістатися. Вони бувають бензинові, дизельні, однофазні або трифазні, інверторні і зварювальні. Найбільшою популярністю користуються бензинові електростанції, а по простому – бензогенератори, різних світових і вітчизняних марок. Але будь-які електростанції через тривалу роботи вимагають частого обслуговування, а так само не рідкість ремонт електрогенераторів Львів. Все це ви можете виконати в нашому сервісному центрі у Львові.

Вартість ремонту електрогенераторів

Спеціалісти сервісного центру компанії FIXME можуть провести недорогу діагностику апарату, а при виявленні порушень в його роботі – професійний ремонт електрогенератора у Львові який буде виконаний на найвищому рівні.  Не треба нехтувати профілактичною діагностикою та ремонтними роботами.  Не забувайте, що правильна і надійна робота будь-якого інструменту – запорука Вашої безпеки.  Остаточна вартість (ціна) необхідного ремонту електрогенератора багато в чому залежить від прайс-листа виробника на запасні частини і узгоджується з замовником по телефону, після проведеної майстром діагностики несправності.

Тривалість і порядок ремонту електрогенераторів

Ми розуміємо що вам складно обійтися без електрогенератора в момент його ремонту.  Тому ми завжди виконуємо їх ремонт в найкоротші терміни – від 1 до 5 робочих днів.  І на нашому складі завжди знайдуться до них запчастини та витратні матеріали.  Якщо все ж ремонт досить складний і потрібні запчастини, яких немає на нашому складі, ми завжди їх доставимо в найкоротші терміни і виконаємо ремонт вашого електрогенератора у Львові.  Але іноді час очікування поставки може розтягнутися до 1 місяця.  В такому випадку сервісний інженер обов’язково попередить Вас заздалегідь.  Однак, не турбуйтеся – це відбувається досить рідко!

Робота з нами ділиться на 5 простих кроків:

  1. Ви привозите свій електрогенератор в FIXME
  2. Ми оперативно діагностуємо його за 1 робочий день
  3. Дзвонимо Вам, описуємо несправність, вартість і терміни ремонту
  4. Ви погоджуєтеся / відмовляєтеся від сервісного обслуговування
  5. І нарешті забираєте свою техніку! Well done!

Гарантія на ремонт електрогенераторів

Ремонт електрогенераторів у Львові?  Без проблем: звертайтеся до FIXME!  Оскільки електрогенератори багато працюють і Вам потрібна тривала, стабільна робота техніки після ремонту,  наш сервісний центр робить свою роботу якісно і надає гарантію на виконані роботи на строк 90 днів.  Якщо ж ваш електрогенератор зламається повторно ми завжди усунемо недоліки безкоштовно.  Всі наші майстри постійно удосконалюються на спеціальних тренінгах, що проводяться провідними компаніями-виробниками електроінструменту, тому кожен з працівників ознайомлений з самими останніми розробками в сфері європейських стандартів техніки.  Ми уважно стежимо за рівнем кваліфікації своїх співробітників, і щорічно підвищуємо її, відправляючи їх на особливі семінари у компаній-лідерів з виробництва техніки для дому та саду.  У тому числі багато з них проходять стажування та у відомих в Європі виробників генераторів – SDMO, Fubag, Endress, Honda та інші.

Запчастини і аксесуари для електрогенераторів ( бензо- і дизель- генераторів_

За нашою статистикою 73% * електрогенераторів (бензо- і дізеь- генераторів) приносять в наш сервісний центр і як правило по частинах після невдалого самостійного ремонту.  Тому пропонуємо не витрачати зайві гроші, дорогоцінний час і віддати свій апарат в руки експертів.  Однак, якщо ви вирішили самі відремонтувати свій електрогенератор і хочете придбати до нього запчастини ви можете звернутися до фахівців нашого сервісного центру.

У нашому сервісному центрі Ви завжди можете замовити / придбати запасні частини для електрогенераторів при бажанні відремонтувати техніку самостійно.  Ми працюємо за попереднім замовленням запчастин.  Найбільш поширені позиції завжди є на нашому складі!  Унікальні запчастини та аксесуари ми замовляємо безпосередньо у виробників без націнок, термін їх доставки варіюється в інтервалі від 5 до 30 робочих днів.

Наявність, комплектність і вартість необхідних запчастин до Вашої моделі електрогенераторів (бензо- і дизель- генераторів) без проблем можна уточнити, зателефонувавши нам або залишивши заявку на запчастини на сайті.

Типові поломки електрогенераторів (бензо- і дизель- генераторів)

З чого б ламатися електрогенератору?  Але і у них як і багато іншої техніки є безліч причин поломок, і найчастіше це відбувається з наступних причин:

  1. Бензиновий або дизельний генератор не заводиться, відсутня іскро-утворення причини: несправна свічка запалювання, несправна котушка запалювання (магнето), пошкодження деталей ручного стартера, засмічення паливної системи, знос циліндро-поршневої групи;
  2. Глухне бензиновий або дизельний генератор, можливі причини: засмічення паливної системи (відсутня подача палива), знос циліндро-поршневої групи, розрегульований карбюратор, засмічення повітряного фільтру;
  3. Бензогенератор не видає потрібної напруги, нестабільна робота генератора, основні причини: не розвиває потужність двигун, неполадки в електронних платах.

Сервісний центр компанії FIXME не перший рік ремонтує електрогенератори і тому можна виділити основні причини перерахованих вище поломок. Серед них: неналежна експлуатація (не проводиться технічне обслуговування), використання неякісного та не схваленого корпорацією палива, несвоєчасна заміна масла в двигуні генератора, багатогодинна безперебійна робота генератора, механічні пошкодження агрегатів пристрою.

Просто залиште заявку на ремонт електрогенераторів у Львові на сайті або зателефонуйте нам – наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Основні несправності бензинових і дизельних генераторів і їх причини

Бензинові і дизельні генератори сьогодні використовуються в самих різних сферах.  Від справності цих пристроїв нерідко залежить стан усього об’єкта.  Як і будь-які інші пристрої, генератори потребують регулярного технічного огляду.  У деяких випадках не уникнути і необхідності проведення планового ремонту електрогенератора Львів, особливо якщо генератор працює в інтенсивному режимі.

З найбільш простими поломками можна впоратися самостійно.  Однак усунення серйозних несправностей краще довірити фахівцям, які володіють необхідними знаннями та досвідом.  Будь-яка серйозна поломка бензинової або дизельної електростанції найчастіше є наслідком проблеми, не усуненої раніше.

Самостійний огляд

Самостійний огляд обладнання слід завжди виконувати перед початком роботи.  Перше, що варто перевірити, – це цілісність корпусу генератора.  Перевірити корпус на наявність тріщин або інших типів механічних пошкоджень потрібно в першу чергу і в тому випадку, коли генератор з якихось причин працює погано або не починається зовсім.

У разі якщо корпус повністю справний, дизельний генератор можна запускати.  Якщо генератор погано працює при відсутності видимих ​​зовнішніх проблем, причиною може бути проводка: поганий стан контактів або взагалі відсутність контакту провідників.

Дизельний генератор працює, але не видає напругу?  Тоді проблему потрібно шукати в контактах і щітках.  Важливо пам’ятати: будь-яку перевірку стану електричної частини можна здійснювати тільки на повністю знеструмленому устаткуванні!

Якщо після перевірки контактів і щіток дизельної електростанції ситуація не змінилася, причиною проблеми може бути регулятор напруги.  Ви можете оцінити стан обмотки ротора і статора генератора.

Причиною поганої роботи дизельного або бензинового генератора може стати така чисто механічна проблема, як несправний підшипник в кришці генератора.  Проблема може бути в самому підшипнику (заклинило, розсипався) або ж в посадковому місці під нього в кришці.  Вироблення посадкового місця може привести до того, що ротор «просяде» і в процесі обертання активне залізо ротора буде зачіпати або постійно тертися про активне залізо статора, приводячи до зносу.  Кришка і підшипник – це ті деталі генератора, які не важко замінити самостійно.

Діагностика

Причин поломки дизельного генератора може бути дуже багато.  Тільки мала частина несправностей може бути виявлена ​​і усунена без допомоги фахівців і спеціалізованого ремонтного обладнання.  Саме з цієї причини найкращий варіант, що дозволяє уникнути серйозних проблем, – це проведення діагностики через певні проміжки часу або після відпрацювання генератором певної кількості годин.

Як діагностику, так і ремонт електрогенераторів Львів завжди краще довірити кваліфікованим і досвідченим фахівцям.  Майстер зможе здійснити детальну перевірку швидко, не загубивши жодної деталі.  Причому потужність пристрою в цьому випадку значення не має.

Варто зазначити, що для кожної моделі дизельної електростанції виробник сам вказує оптимальну періодичність перевірки.  Нехтування даними порадами може привести до поломки.

У більшості випадків дизельний генератор, який був встановлений фахівцями і придбаний у надійного, перевіреного постачальника, виходить з ладу через помилки, допущені в процесі експлуатації.

Види несправностей

Найсерйознішою проблемою для бензинової або дизельної електростанції по праву вважається перегрів двигуна.  Дана проблема в багатьох випадках пов’язана з тим, що в процесі монтажу пристрою були допущені помилки.  Якщо в генераторі система безперебійного живлення не має спеціального кожуха або контейнера, то вкрай важливо забезпечити до системи повний доступ, а також простежити за тим, щоб кріплення струмопровідних систем були жорсткими.

Другий вид серйозної несправності генератора – це перевитрата палива в процесі роботи.  Сюди можна віднести поганий запуск в холодну пору року і нестабільну роботу на малих обертах.  Вкрай важливий момент в експлуатації дизельних електростанцій – регулярна заміна масла і перевірка стану охолоджуючої рідини.  Якщо допустити експлуатацію генератора з поганим станом масла, то це дуже швидко може привести до серйозних несправностей.  Перевірити наявність масла можна за допомогою спеціального щупа.

Періодично варто здійснювати візуальний огляд дизельного генератора.  Для цього не потрібно мати спеціальної освіти або будь-якої особливої ​​практики.  Досить просто перевірити пристрій на наявність погано зафіксованих, що бовтаються деталей, і багатьох проблем завдяки цьому вдасться уникнути.

Якщо дизельна електростанція експлуатується в інтенсивному режимі, то не варто нехтувати рекомендацією періодично міняти свічки. Поганий стан свічок може бути причиною неякісної роботи двигуна бензинового генератора. Відсутність іскри в циліндрі в потрібний момент призводить до того, що паливна суміш просто не запалюється. При таких умовах двигун може не завестися зовсім. Якщо іскри немає, то свічку слід спробувати привести в робочий стан, очистивши від нагару. Це можна зробити за допомогою наждачного паперу і спирту.

Дуже серйозною поломкою, яка в більшості випадків призводить до дорогого ремонту, є перегорання обмотки генератора. Причиною даної несправності часто є підключення до дизельної електростанції електрообладнання, створюване навантаження якого вище заявленого в паспорті максимуму.

Про головне

Дотримання правил експлуатації і якісний ремонт обладнання – запорука безперебійної та ефективної роботи бензинових і дизельних генераторів. Своєчасне звернення до фахівців допоможе вам не тільки ліквідувати виниклі несправності, але і запобігти виходу обладнання з ладу в майбутньому.