Ремонт електробритв Львів. За роки роботи майстри в мережі ремонтних майстерень компанії FIXME накопичили серйозний досвід по ремонту чоловічих і жіночих електричних бритв і тримерів. Ремонтуємо роторні та сітчасті бритви для сухого і вологого гоління.

Якщо раніше кожен чоловік міг самостійно замінити ножі на своїй бритві “Харків” або “Бердськ”, то сучасні електробритви забезпечені плаваючими головками, безліччю функцій, дисплеєм, акумуляторами і зарядним пристроєм, і в разі поломки вимагають ремонту в професійному сервісі.

Ремонтуємо бритви відомих брендів Philips, Braun, Panasonic, Reminyton, WAHL, MOSER, BaByliss та інших брендів.

Вартість ремонту електробритви у Львові залежить від типу несправності. Якщо це заміна акумуляторів, сіточки або кабелю живлення – цей простий ремонт коштує недорого і займає мало часу. У деяких випадках Вашій бритві потрібен не ремонт, а грамотне обслуговування: чищення, продування, сушіння, що буде зроблено нашими майстрами.

Якщо Ваша бритва працює на акумуляторах, то для ремонту потрібно, щоб Ви принесли з собою і зарядний пристрій, тому що часто відсутність заряду є причиною, а бритва знаходиться в робочому стані, але не заряджається.

У нас є склад запчастин і акумуляторів для ремонту найбільш популярних моделей чоловічих і жіночих електробритв.

Ремонт електробритви Львів з мехніческімі поломками можливий при наявності всіх “шматочків пазла”, тобто щоб були присутні все що відкололися, відламані частини Вашої бритви. Тільки в цьому випадку їх можна встановити, приклеїти, припаяти назад!

Не рекомендуємо проводити ремонт бритв своїми руками, тому що дуже часто полагодити не виходить (для діагностики, необхідний досвід + спеціальний інструмент, прилади), а ось в процесі неправильного розтину бритви губляться або ламаються окремі детальки, і тоді процес відновлення бритви ускладнюється, а в деяких випадках бритва вже на може бути відремонтована.

Приносьте Ваш прилад до нас в сервісний центр і ми професійно проведемо ремонт електробритви Львів і надамо гарантію на замінені запчастини.

Професійні поради майстра з ремонту електричних бритв

Навіть прихильники станка для бриття можуть користуватися електробритвою у відрядженні або відпустці. Можливість миттєво поголитися практично в будь-яких умовах робить електричні бритви дійсно зручними і дуже практичними. Сучасні електробритви працюють виключно надійно, якщо їх регулярно чистити і змінювати ножі при перших ознаках необхідності такої заміни.

Як працює

Електричні бритви бувають з живленням від мережі (в цьому випадку вони забезпечені спіральним шнуром з двоконтактною виделкою) або з живленням від сухих батарей або акумуляторів, що заряджаються.

Електробритви, що працюють від мережі, включаються в спеціальні розетки для електробритв, дозволені для установки у ванних кімнатах, так як вони містять трансформатор, який ізолює споживчу частину приладу від напруги і знижує ризик ураження електричним струмом. Цей тип електробритв, як правило, має перемикач напруги: 210-230 вольт для Європи і 110-130 вольт для США. Деякі моделі зроблені з автоматичним настроюванням на напругу мережі.

Електробритви сіткового типу

Електробритви з гратчастою системою гоління (найбільш поширений тип) мають стандартну ножову головку, що складається з гнучкої металевої сітки, яка накриває лезовий, або ножовий, блок на обоймі або просто ніж, що здійснює швидке зворотно-поступальний рух. Такий коливальний рух створюється за допомогою електричного вібратора, що складається з двох котушок-соленоїдів, які спільно з двома пружинами переміщують зі сторони в сторону обойму з ножовим блоком.

Електробритва сіткового типу

У деяких сіткових електробритвах коливальний рух забезпечується звичайним роторним електродвигуном, сполученим з ножовим блоком за допомогою кривошипно-шатунного механізму.

Будова електробритви сіткового типу

 1. Сітка
 2. Ніж
 3. Обойма
 4. Кнопка кріплення ножової головки
 5. Вимикач
Електробритви роторного типу

Роторна електробритва має кілька ножових головок, кожна з яких складається з швидкообертового роторного ножа, розташованого під сітчастим диском. Оскільки ножі не можна підточувати, то при затупленні їх доводиться міняти. Такі бритви зазвичай приводяться в дію роторними електродвигунами, з’єднаними з ножами за допомогою редуктора і привідних валів.

Електробритва роторного типу.

Будова електробритви роторного типу

 1. Роторний ніж
 2. Сітчастий диск
 3. Приводний вал
 4. Вимикач
 5. Шнур

Погано голить

Засмітилася ножова головка

Якщо ножові головки не чистити регулярно, то ефективність їх роботи швидко падає. Деякі електробритви можна мити під струменем води, але, оскільки більшість моделей не можна мочити, необхідно звіритися з інструкцією.

 1. Після кожного гоління виключіть бритву і вийміть вилку з розетки, потім, натиснувши відповідні кнопки, зніміть ножову головку.
 2. Постукайте тильною стороною головки по рівній поверхні, щоб вибити зрізані волоски. Сітка настільки тонка, що щіткою може бути пошкоджена внаслідок, – подивіться в інструкції.
 3. М’якою щіткою, що входить в комплект бритви, почистіть ножовий блок.
 4. Натисніть на кнопки, щоб зняти ножевую головку
 1. Деякі виробники комплектують бритву аерозольним миючим засобом, який раз на місяць наноситься на ножову головку перед чищенням щіткою.
 2. Якщо у вас дуже суха шкіра, нанесіть на шкіру спеціальне масло для гоління. В якості альтернативи можна для більш м’якого гоління змастити сітку краплею цього ж засобу.

Для чищення роторної бритви вийміть її з розетки і злегка почистіть щіткою ножові головки, щоб видалити частинки волосків. Потім зніміть весь блок ножових головок і почистіть його зсередини.

Щотижня відкривайте притискну накладку, виймайте сітчасті диски і роторні ножі і чистіть їх окремо. Для найкращого результату не звалюйте разом сітчасті диски і ножі.

Тупі ножі

Всі бритви повинні добре голити приблизно рік, а потім треба міняти ножі – проте якщо ви раніше відчули, що ножі затупились, то слід їх поміняти.

Ножовий блок у сіткової електробритви знімається цілком. У деяких моделях він просто піднімається вгору, в інших його спочатку треба повернути на 90 °. Подивіться в інструкції. Будьте обережні – навіть в затупленому стані ножі можуть порізати.

Замініть ножовий блок, що затупився

Тупі роторні ножові головки міняйте одночасно всі відразу.

Пошкоджена сітка

Візуально можна помітити прорвані або тріснуті ділянки на бритвеній сітці. Пошкодження могло затупити і леза ножового блоку, тому, ймовірно, доведеться одночасно міняти і його. При заміні дійте акуратно, щоб не пошкодити сітку.

Гучна робота

Засмітилася головка

Зніміть ножовую головку і почистіть щіткою, переміщаючи її поперек ножового блоку, щоб прочистити проміжки між ними. Поставте головку на місце і змастіть сітку патентованим маслом для гоління.

Пошкоджена сітка

Переміщення лез по пошкодженій сітці або сітковому диску неприпустиме, замініть обидві деталі.

Перевірте, чи немає на сітці пошкоджень

Повільно працює

Якщо бритва погано голить після заміни ножового блоку або ножової головки, перевірте правильність установки деталей.

Бритва гріється

Контакти шнура

Якщо контакти всередині наконечника шнура мають ознаки опіку, купіть і замініть шнур, поки бритва не вийшла повністю з ладу.

Перевірте контакти шнура

Несправний електродвигун або акумулятор

Перевірте електробритву в сервісному центрі.

Зовсім не працює

Неправильна напруга

Перевірте правильність встановлення напруги живлення на бритві.

Заїло ножі

Зніміть ножову головку і перевірте, чи нормально працює електродвигун. Якщо так, то, можливо, заїло ножову головку. Перевірте стан внутрішньої поверхні сітки або сітчастого диска і в разі пошкодження замініть всю головку.

Несправний шнур або вилка

Перевірте стан шнура тестером, торкнувшись одним щупом контактного штиря вилки, а другим – контактів на іншому кінці шнура. Торкаючись по черзі, ви визначите наявність обриву.

Перевірка стану шнура тестером

Щоб переконатися у відсутності перемежованого пошкодження, тримаючи щупи тестера на контактах шнура, попросіть когось акуратно згинати й розгинати шнур в різних місцях по всій його довжині. При підозрах на обрив замініть шнур.

Несправний вимикач

Перевірте вимикач в сервісній майстерні.

Не працює зарядний пристрій

Якщо ви можете десь взяти такий же зарядний пристрій, то можна перевірити, чи тримає заряд ваша бритва. Або перевірте її в сервісному центрі.

Відмова електродвигуна

У бритв обох типів електродвигун може ремонтувати тільки кваліфікований фахівець.

Головне -безпека

 1. Перед чищенням або зміною ножових головок обов’язково вимикайте бритву з розетки.
 2. Не мочіть електробритву, якщо вона не призначена для ополіскування під струменем води, звіртеся з інструкцією.
 3. Не відкривайте корпус водонепроникної електробритви.
 4. Не викидайте заряджені акумуляторні батареї разом зі звичайним сміттям і ні в якому разі не кидайте їх у вогонь. Акумулятори, що вийшли з ладу віднесіть до сервісного центру електробритв або викиньте в спеціально відведеному місці (муніципальна влада повинна підказати, де знаходиться найближче з них).

Удачі в ремонті!