Ремонт джойстиків, геймпадів Львів.  Завзяті геймери не уявляють собі життя без додаткових девайсів до ігрових приставок в вигляді джойстиків, геймпадів, тому в разі виходу їх з ладу, ми можемо запропонує оперативний ремонт за доступними цінами. Ремонт вже наявного обладнання завжди дешевше, ніж покупка нового, після відновлення в нашій майстерні буде надана гарантія, так що джойстик витримає ще не один десяток ігрових боїв.

Ремонт джойстиків, геймпадів у Львові майже у всіх зверненнях потрібен після механічних пошкоджень, сильний емоційний сплеск у процесі гри може привести до втрат джойстика, надмірного натискання на маніпулятори і кнопки.

 • При ударах і падіннях може пошкодитися плата, процесор. Сильне натискання виведе з ладу кнопки, стіки, аналог.
 • Також досить часто звертаються з проблемою, що джойстик не визначається консоллю, це несправність процесора.
 • Пристрій не заряджається (варто перевірити шнур USB, роз’єм типу micro USB, також проблема може бути пов’язана з батареєю, яка може бути спокійно замінена).
 • Геймпад не знаходить консоль, в такому випадку потрібно провести діагностику пристрою.
 • Джойстик не включається, також потрібна оперативна діагностика пристрою.
 • Проблеми можуть бути з двома аналогами відразу, або з лівим або правим, часто змінюють основний механізм.
 • Згодом відбувається знос гумових накладок геймпада, такі частини завжди підлягають швидкій заміни.
 • Кнопки або курки різко перестали працювати або функціонують з перешкодами, проводять чистку пристрою або повну заміну зламаних частин.
 • В джойстик випадково потрапила волога або дрібне сміття, через яке є перешкоди в роботі. В такому випадку обов’язкова негайна діагностика.

Для ремонту джойстиків, геймпадів у Львові, в разі будь-якої з перерахованих вище поломок, варто звернутися до фахівців сервісного ценру компанії FIXME. Вони проведуть діагностику несправного пристрою в найкоротші терміни і вирішать знайдену проблему.

По термінах діагностика з ремонтом може зайняти від 2-5 днів.

Самостійне розбирання вкрай не бажане, якщо, звичайно, ви не інженер. Наші майстри швидко, якісно і доступно відновлять коректну роботу джойстика, геймпада або керма. Звертайтеся за нашими номерами, будемо раді проконсультувати!

Ремонт джойстиків Xbox 360

заміна кнопок в геймпадах

усунення залипання клавіш.

У нашому сервісному центрі ми приведемо до ладу аксесуари для вашого Xbox:

Якщо кнопки на вашому геймпаді не спрацьовують (або спрацьовують тільки після декількох натискань) то, швидше за все, зносилися гумові прокладки. Вам необов’язково викидати свій джойстик, досить замінити прокладки для кнопок або самі кнопки.

Це набагато дешевше, ніж купувати новий геймпад.

Але з геймпадом Xbox 360 виникають і більш серйозні проблеми, ніж знос кнопок.

Наприклад, нестійкий зв’язок бездротового джойстика з консоллю (тобто, геймпад не вдалося підключитися, або під час гри постійно з’являється повідомлення з вимогою повторно підключити геймпад).

Дізнатися точну причину неполадки можна тільки після діагностики. Тому якщо ваш бездротовий джойстик не вдалося підключитися до xbox 360, приносьте його в наш сервісний центр.

Перш ніж здати бездротовий джойстик в ремонт, переконайтеся, що ви підключали геймпад в повній відповідності з інструкцією:

 • батарейки або акумулятор геймпада мають достатній рівень заряду
 • між приставкою і джойстиком немає ніяких металевих предметів
 • поблизу приставки немає ніяких інших джерел випромінювання (наприклад, мікрохвильових печей)

Якщо ви прочитали і виконали інструкцію, а джойстик все одно не підключається, приносите його в нашу майстерню.

Наші майстерні надають гарантію на всі види ремонту джойстиків у Львові.

На аксесуари до Xbox 360 дається гарантія терміном в 2 тижні.

Інструкція по розбору джойстика
 1. Зніміть акумулятор і відкрутіть 7 гвинтів, які відзначені на зображенні.

 1. Зніміть верхню і нижню кришки.

 1. Для того що б зняти “хрестовину” відкрутіть 2 гвинти.

 1. А тепер відсуньте клямки і витолкніте “хрестовину”.

 1. Зніміть гумки.

 1. Зніміть лівий і правий тригери.

 1. Все, джойстик повністю розібраний.

Ремонт геймпадов Xbox One

Xbox One – це крайня на даний момент консоль від компанії Microsoft і основний конкурент Playstation 4. На даний момент існує три ревізії консолі – Xbox One Fat, Xbox One s і Xbox One X. Перша і друга практично не відрізняються одна від одної за характеристиками, в той час як Xbox One X є технологічно просунутою ніж всі приставки цього покоління. Він обробляє картинку в чесному 4к дозволі, видає 60 кадрів в секунду і при всьому цьому, працює безшумно, завдяки новій системі охолодження. Управління в іграх здійснюється двома способами – або через сенсор руху Kinect 2.0. або стандартно з геймпадом Xbox One. Але перший спосіб рідко зустрічається в іграх, і вимагає наявності спеціальної камери, яку вже не знайти в продажу, а стандартний спосіб – це найпоширеніший і його підтримують всі ігри – управління геймпадом Xbox One. Самі джойстики теж мають кілька ревізій – геймпади які йшли в комплекті з першими Xbox One, мали власний роз’єм знизу під гарнітуру, а також мали слабку якість збірки – з часом у них стираються гумки на аналогових стіках, а також виходять з ладу задні курки. Разом з Xbox One S, з’явилися такі ревізії – міцні за якістю і p виправленими недоліками минулих ревізій, тепер навушники підключаються через стандартні 3.5 мм Jack. У перервах на ринок був випущений просунутий контролер – з відмінною якістю збірки, а також змінними кнопками, аналоговими стіками і можливістю додавати додаткові кнопки пелюстки ззаду джойстика і призначати на них функції. Даний геймпад особливо стане в нагоді любителям мережевих битв.

Геймпади на Xbox One досить часто виходять з ладу. Так як вони постійно використовуються під час гри, то більше схильні до зносу, також геймпади частіше отримують механічні пошкодження – від ударів і падінь, до попадання рідини на них. Для того щоб забезпечити джойстик додатковим захистом на нього можна придбати силіконовий чохол – він допоможе пом’якшити удар при падінні, а також запобігти потраплянню бруду, пилу, крихт в корпус джойстика. Для того щоб гумки на аналогових стіках не стиралися від активної гри, зверху стіків можна надіти спеціальні накладки. Крім захисту, вони полегшують геймплей в шутерах – так як існують накладки, що збільшують зростання стіку, що дозволяє зручніше цілитися, так як палець менше втомлюється. Але все ж кращим захистом геймпадів буде дбайливе поводження з ними і дотримання правил експлуатації – ні в якому разі не варто кидати геймпад, упускати його, тобто під час гри або користуватися джойстиком, брудними або жирними руками. Варто уникати потрапляння рідини всередину корпусу геймпаду, адже більшість несправностей відбувається з вини клієнта через неакуратне поводження з джойстиком. Також акуратно натискайте на кнопки, адже аналогові стіки і кнопки – виходять з ладу з часом від зносу. Таким чином, якщо занадто активно натискати на кнопки під час гри – то вони вийдуть з ладу, значно швидше. А якщо неприємність уже сталася, і геймпад вийшов з ладу, то необхідно показати його майстру, адже самостійний ремонт геймпаду Львів і втручання в його  роботу, може зробити його неремонтоздатним, наприклад якщо ви пошкодите плату.

Якщо Ваш геймпад став некоректно себе вести, то ми чекаємо Вас в сервісному центрі компанії FIXME. Практично кожен власник консолі стикається з ремонтом джойстика і це нормальне явище. Великий плюс оригінальних джойстиків в тому, що вони ремонтопридатні і якщо недолік усунути, то джойстик довго і вірно прослужить Вам. Якщо у вас є підозри, що з геймпадом сталася поломка, то ви можете залишити його на діагностику. Майстер проведе діагностику, і запропонує варіанти усунення несправності. Якщо ви продовжите ремонт геймпаду Львів, то діагностика буде безкоштовною.

Задні курки – LT, RT – досить часто виходять з ладу. Найчастіше це відбувається через механічні пошкодження – джойстики часто кидають на диван, або вони ж падають самостійно і курки LT, RT приймають шкоду першими, так як є випираючічастини. Нерідкі випадки, коли вони виходять з ладу через сильне натискання, так як ці кнопки зазвичай відповідальні за одні з найнеобхідніших функцій – стрілянину і прицілювання, або газ і гальмо. У нашому Сервісному Центрі ми якісно і в короткі терміни виконаємо ремонт геймпадів у Львові і заміну задніх курків LT, RT. На всі роботи видається гарантія, а в роботі використовуються тільки деталі оригінальної якості

Якщо з ладу вийшли кнопки RB, LB, LT, RT – то вам може знадобитися їх заміна. Найчастіше ці кнопки виходять з ладу не від зносу, а від пошкоджень – падінь, ударів або попадання вологи всередину корпусу, що заважає натискати на кнопку, або окисляє контакти. Зносу ці кнопки піддаються рідко, і по більшій частині їх несправність – це наслідки неакуратної експлуатації. У сервісному центрі ми можемо зробити ремонт геймпаду Львів, і усунути недолік. Ми можемо провести повну заміну кнопок і гумок, або якщо цього буде достатньо, почистити геймпад всередині, або провести заміну окремих частин – наприклад, тільки гумок.

Джойстик від Xbox One має дві хрестовини – ліва виконана у вигляді стрілок і має назву d-pad, а права складається з чотирьох кнопок розташованих хрестом і мають позначення латинськими буквами – a, b, x, y. І якщо стрілочки використовуються в іграх досить рідко і на них призначають додаткові функції, то A, B, X, Y потрібні абсолютно в кожній грі і зазвичай виконують одні з найнеобхідніших команд. Зносу ці кнопки практично не схильні, їх конструкція досить надійна, і потрібні дуже великі зусилля, щоб кнопка впала в корпус, або наприклад, перестала відповідати. Як правило, якщо така несправність відбувається, то виною тому неправильна експлуатація джойстика – падіння, удари, заливання водою та інші механічні пошкодження.

Заміні на джойстику від Xbox One піддаються абсолютно всі запчастини, тому якщо ви хочете виконати заміну або ремонт будь-якої кнопки або деталі джойстика – то ми чекаємо вас. Текст можна замінити навіть корпусу – таким чином, ви можете змінити колір геймпада навіть після покупки , або зібрати джойстик унікальної розмальовки, яка дозволить вашому контролеру виділятися на тлі інших – наприклад, залишивши задню частину корпусу чорною, а лицьову замінивши на червону. На всі виконані роботи видається гарантія, а в роботі використовуються тільки деталі оригінальної якості.

Аналогові стіки джойстика більше інших деталей схильні до зносу, так як використовуються практично в кожній грі і відповідають за базові функції – лівим стіком виконується пересування персонажа по карті, а правий відповідає за роботу камери. Нерідко стіки виходять з ладу під час нервових сеансів в ігри – наприклад, під час запеклої боротьби за м’яч в Fifa, або після спроби пройти чергового боса в Dark Souls. Як правило, якщо стік виходить з ладу, то це стає відразу помітно – він або починає заїдати в певному положенні, або починає рухатися сам по собі і таким чином Ваш персонаж може повільно крокувати в певну сторону, навіть якщо ви не чіпаєте геймпад.

У Сервісному Центрі компанії FIXME, ми виконуємо обслуговування і ремонт геймпадів у Львові всіх версій і ревізій, видаючи гарантію на виконані роботи.

Найскладнішим ремонтом контролерів Xbox One, є ремонт материнської плати геймпаду. Оскільки материнська плата є основною частиною “мізками” джойстика, то несправності пов’язані з нею, є найбільш проблемними. Якщо стік або кнопки можна легко замінити, то заміна мат. плати вже недоцільний процес, адже вартість такого ремонту порівнянна з ціною б / у геймпада. Якщо у вас є підозри, що в джойстику з ладу вийшла саме материнська плата, то зверніться до фахівця, неправильний ремонт і втручання, можуть зробити так, що в подальшому майстер просто не зможе його відремонтувати.