Ремонт диктофонів у Львові оперативний і якісний  різних типів і моделей здійснює сервісний центр компанії FIXME  . Ми здатні усунути будь-який дефект в роботі цифрового і аналогового обладнання незалежно від специфіки та складності поломки. Наша майстерня оснащена сучасним, високоточним обладнанням, яке дозволяє правильно визначати вид несправності і швидко відновлювати функціональність вищезгаданої техніки. Виконуючи замовлення приватних і юридичних осіб, ми гарантуємо високу якість послуг, грамотний підхід до вирішення поставлених завдань і адекватну вартість обслуговування.

Найбільш поширені несправності

Частіше всього ремонт диктофонів у Львові потрібен в наступних ситуаціях:

 • Не функціонують кнопки пристрою або апаратура зовсім не включається;
 • При підключенні до комп’ютера устаткування не передає необхідний сигнал;
 • Не працює клавіша, яка відповідає за блокування диктофона;
 • При відтворенні запису можна почути різні перешкоди і специфічні шуми;
 • Пристрій зависає або не заряджається.
 • Диктофон не зберігає записи;
 • Диктофон почав робити дуже тихі записи, погіршилася якість запису;
 • Диктофон не бачить карту пам’яті або вона не вставляється;
 • Немає звуку на зовнішньому динаміку;
 • Запис обривається;
 • Не показує екран (розбитий).

Якщо ваш диктофон почав працювати некоректно, звертайтеся, фахівець виконає безкоштовну діагностику і обговорить варіанти подальшого ремонту. Ми не є посередником, тому у замовника завжди є можливість живого спілкування з майстром, який займається виконанням замовлення. Всі роботи намагаємося виконати максимально оперативно, оскільки розуміємо, що диктофони часто використовуються в роботі і потрібні власнику. Всі ремонтні роботи виконуються якісно, ​​для заміни використовуються оригінальні деталі або якісні аналоги. Оплата тільки за позитивний результат ремонту з гарантією. Термін гарантії варіюється від складності виконаних робіт і складає від 30-90 календарних днів.

Наші послуги

Майстри сервісного центру виробляють якісний ремонт диктофонів Львів, а також відновлення функціональності пристроїв. При цьому фахівці виконують такі види специфічних операцій:

 • відновлення апаратури після попадання рідини всередину корпусу.При цьому здійснюється розбирання пристрою з частковим або повним чищенням контактів. Також можуть проводитися роботи по відновленню електронних компонентів обладнання;
 • заміна функціональних деталей, що відповідають за запис і відтворення звуків (мікрофон, динамік). Зауважимо, що ми використовуємо власні оригінальні деталі.Їх ціна включена в загальну вартість ремонтних маніпуляцій;
 • заміна або ремонт клавіш.Іноді кнопки стираються, починають западати або перестають функціонувати;
 • заміна або ремонт роз’єму для підключення зарядного пристрою, відновлення ланцюга заряду;
 • заміна екрану, роз’єму для установки карти пам’яті, відновлення процесора і системної плати.

Крім цього наші фахівці оперативно і професійно усувають дефекти, пов’язані з попаданням вологи всередину апарату. Рідина провокує окислювальні реакції, які пошкоджують мікросхеми та контакти. Це призводить до збоїв в роботі обладнання. Також ми ремонтуємо описувані пристрої, які постраждали внаслідок різних механічних впливів (падіння, удари, інше).

Треба зауважити, що ремонт диктофонів у Львові може бути простим і складним. У першому випадку термін виконання роботи може скласти 1-2 дня. Другий варіант передбачає проведення великої кількості операцій, що може зайняти багато часу. При цьому майстер обов’язково попереджає замовника про можливі затримки і погоджує з ним термін виконання замовлення. Щоб визначити вид і специфіку необхідних ремонтних робіт фахівець нашого центру проводить діагностику обладнання. За допомогою високоточних приладів ми встановлюємо характер і причину несправності, що дозволяє оцінити терміни і розрахувати вартість ремонту.

Огляд цифрового диктофона Olympus LS-11

Цифровий диктофон Olympus LS-11 позиціонується виробником як пристрій практично зі студійною якістю запису, що використовує формат запису аудіо без стиснення – лінійний PCM 24біта / 96 ГКЦ, при цьому він також підтримує і найбільш поширені формати запису зі стисненням (mp3, wma), тобто з втратою якості.

Зовнішній вигляд приладу

Корпус диктофона зроблений з легкого металу. Пристрій має невеликі розміри, всього 48 x 131,5 x 22.4 мм, при цьому у нього порівняно великий і інформативний монохромний жк-дисплей з діагоналлю 1.8 дюйма з підсвічуванням. Природно клас пристрою має на увазі, що диктофон записує стерео, і зверху корпусу ми бачимо два спрямованих під кутом 90 градусів один до одного стерео мікрофона. У комплекті з диктофоном знаходяться два захисних екрани під час запису на вітрі. Окремо можна придбати пухнастий захисний екран, який усуває 20 дБ низькочастотного шуму вітру.

Відразу відзначимо, що диктофон LS-11 має також стерео динаміки на задній стороні корпусу. Там же знаходиться отвір для приєднання штатива і кришка відсіку для батарейок.

З лівого боку корпусу знаходиться гніздо для підключення навушників, а також коліщатко механічного регулятора рівня запису. Далі розташовується USB-роз’єм для підключення диктофона до комп’ютера і перемикач включення живлення і блокування клавіш. Обладнаний роз’ємом для установки додаткової пам’яті. Вбудована пам’ять диктофона складає 8 Гб, і ви можете істотно розширити її за допомогою мікро SD карт. При цьому ви самі вибираєте, куди вести запис аудіо, на вбудовану пам’ять або на карту.

З протилежного боку відразу кілька важливих елементів: гніздо для підключення виносного мікрофона, а також гніздо для підключення інших джерел звуку, для чого вам знадобиться спеціальних аудіо кабель. Нижче цих роз’ємів знаходяться два перемикача. Перемикач чутливості вбудованого стерео мікрофону (зі звичайної на високу) і перемикач фільтру низьких частот, який видаляє перешкоди від таких джерел як системи повітряного кондиціонування і т.п. Там же є проріз для ремінця.

Зверху корпусу знаходиться гніздо для приймача дистанційного керування. Разом з пультом ДУ цей приймач утворює систему включення і виключення запису на відстані. Знизу корпусу розташоване гніздо для підключення адаптера змінного струму.

Елементи управління диктофоном

Кнопки управління диктофоном розташовані під екраном і утворюють дві групи. Основні кнопки виділені характерними значками: кнопка стоп, кнопка стирання, кнопка запису. Кнопка запису для зручності також в момент роботи підсвічується червоним. Між основними кнопками розташована клавіатура з кнопок перемотування, навігації, збільшення і зменшення параметрів, а також кнопка відтворення і вибору.

Нижній ряд з чотирьох кнопок складається з програмованої кнопки Fn, кнопки виклику меню, кнопки повернення на попередній рівень меню і кнопки відтворення заданого відрізка файлу.

Основні функції диктофону Olympus LS-11

З опису елементів управління диктофоном вже зрозумілі велика частина його функцій. Однак варто описати ще деякі. Диктофон підтримує розбивку файлів на фрагменти і видалення фрагментів файлів. Ви можете створювати тимчасові і індексні мітки, щоб швидко переходити від однієї частини файлу до іншого і т.п.

Перед початком запису ви можете вибрати рівень запису, відповідний обстановці. Якщо джерело сигналу дуже тихе, варто збільшити рівень запису. Спеціальний індикатор рівня запису на екрані покаже, наскільки гучний звук надходить в диктофон. При дуже сильних звуках можливі спотворення і шуми, тому звертаючи уваги на свідчення індикатора рівня, ви підлаштовуєте рівень запису вручну так, як вам зручно.

Запис з синхронізацією по голосу дозволяє записувати звук, гучність якого перевищує заданий рівень, і вимикати запис, коли гучність звуку нижче встановленого рівня.

Таким чином, диктофон Olympus LS-11 – це професійний диктофон, який записує в форматах як найкращої якості без стиснення, так і в найпоширеніших форматах із стисненням. Підтримується зміна чутливості мікрофона, а також встановлення рівня запису, синхронізація запису з голосом і інші функції. Диктофон обладнаний системою з двох стереомікрофонів, підтримує дистанційне керування і безліч аксесуарів.