Ремонт дрилів Львів. Кожен поважаючий себе чоловік має вдома набір інструментів і електрообладнання для виконання ремонту.  Так як необхідність прикрутити поличку, підтягнути дверцята шафки, закріпити дзеркало і багато іншого виникає в побуті дуже часто, а користуватися послугами майстра при цьому недоцільно, то наявність такого інструменту як дриль як дриль в домі практично обов’язкова.

Полки будівельних магазинів «ломляться» від достатку аналогічних товарів.  Наприклад, дриль може бути представлений ​​в декількох видах: звичайний, ударний, міксерний або кутовий.  Кожному з цих видів відповідає певний вид робіт, з якими пристрій впорається з максимальною швидкістю і зручністю.  Якщо Вам необхідно виконати отвір в твердому матеріалі, такому як бетон, то краще скористатися ударним дрилем.  При необхідності виконати роботу при обмеженому просторі, то краще скористатися кутовим електродрилем.

Але успішне виконання будівельних робіт будь-яким електроінструментом гарантовано тільки при повній його справності.  При будь-яких неполадках або збої в роботі звертайтеся в спеціалізовану компанію для виконання ремонту дрилів у Львові.  Благо, що таких майстерень в нашому місті чимало, але ми радимо віддавати електроінструмент тільки в надійні руки майстрів перевірених сервісів.  Вже багато років компанія FIXME надає свої послуги по ремонту дрилів у Львові широкого спектру виробників.

Терміновий ремонт дрилів у Львові

При покупці електроінструменту дуже важливо звертати увагу не тільки на ціну і характеристики приладу, але і на його виробника.  Дриль китайського виробництва навіть з заявленими супер можливостями не пропрацює у Вас і більше року, а після його поломці ремонт Вам обійдеться в суму, дорожче самого інструменту.  Але іноді навіть надійний і перевірений електроінструмент виходить з ладу.  Так причиною поломки електродрилі у Львові зазвичай служить засмічення механізмів пилом або будівельним сміттям, а також перебої електромережі.  Нерідко при інтенсивному використанні Вам може знадобитися ремонт зарядного пристрою дрилів у Львові.

Для визначення причини поломки інструменту наші майстри проводять безкоштовну повну діагностику дрилів.  Після визначення всіх проблем майстер озвучить Вам вартість відновлення працездатності приладу, і при узгодженні цього питання майстер приступає до оперативного ремонту дрилів у Львові на дому або сам безкоштовно доставляє несправний інструмент для виконання ремонту в наш сервісний центр.

Чому не працює дриль

Якщо дриль зовсім не включається – основні причини цього в електриці:
 • обрив жили мережевого шнура, що нескладно виявити за допомогою мультиметра;
 • порушення контакту жил кабелю з клемами пускової кнопки;
 • вихід з ладу електродвигуна: межвиткового пробою обмоток якоря або статора, їх обрив, пробої на корпус. Мультиметр допоможе діагностувати ці дефекти, але їх самостійне усунення в побутових умовах неможливе;
 • коли дриль включається через раз або працює з перебоями (при справному мережевому кабелі) – велика ймовірність зносу щіток, заміна яких не представляє особливої ​​складності;
 • нагрів або розплавлення корпусу викликають надмірні навантаження на двигун;
 • одна з найчастіших причин поломки – не працює кнопка дрилю в результаті зносу робочого шару реостата, виходу з ладу регулятора обертів або реверсу.

У ситуаціях, коли перестав включатися дриль при справній електричній частині, дефекти слід шукати в механічних вузлах.  Найчастіше це:

 • пошкодження шестерень редуктора, супроводжуване характерним скреготом;
 • знос затискних губок патрона, в результаті чого порушується надійність фіксації свердла чи іншого інструменту;
 • заклинювання або надмірний люфт в опорних підшипниках, що вимагає їх повної заміни.

Ми виконуємо широкий перелік робіт з відновлення працездатності електроінструменту:

 • Заміну вугільних контактів;
 • Заміна несправного двигуна або якоря;
 • Заміну підшипників;
 • Ремонт системи електроживлення;
 • Заміну силового кабелю;
 • Заміну або ремонт патрона електродрилю та багато іншого.

Застосовуючи тільки оригінальні деталі від виробника, ми забезпечуємо максимальну надійність і довговічність при ремонті дрилю у Львові не залежно від країни виробництва приладу.  У нас є власний склад деталей, за допомогою яких ми зможемо полагодити пристрій практично будь-якої моделі і марки.  У нас Ви отримуєте гарантію на всі виконані послуги, а також встановлені комплектуючі.

Процес ремонту дрилю включає в себе комплекс операцій:
 1. Діагностика. Дозволяє виявити причину поломки і визначити вартість її усунення.  Передбачає розбирання корпусу, яке виконується кваліфікованими майстрами з допомогою спеціального інструменту.  Також на даному етапі відбувається узгодження ціни і термінів.
 2. Заміна несправної деталі. Це можуть бути вугільні щітки, кнопка включення, ротор, статор, якір, ключовий патрон, мережевий шнур, перемикач режимів, елементи мікросхеми і т. ін. Ми запропонуємо вам оригінальні запчастини або їх якісні аналоги, що дозволить додатково заощадити.
 3. Чищення, змащення, зворотна зборка і тестування працездатності. Клієнт або відповідальна особа організації особисто перевіряє інструменту.  Виконується оплата, надається гарантія на виконану роботу.

Як уникнути передчасного ремонту дриля?

Зазначені нижче рекомендації продовжать безремонтну експлуатацію електроінструменту:

 • не допускайте перегріву, робіть перерви;
 • уникайте падінь, ударів, попадання вологи і сторонніх предметів всередину корпусу;
 • не встановлюйте в патрон свердла, діаметр яких більше, ніж допускається інструкцією;
 • в разі найменшої несправності відразу ж звертайтеся до компетентних фахівців.

Вартість ремонту електродриля у Львові

При виникненні будь-яких відхилень від норми при роботі електротехніки майстер навряд чи Вам зможе відразу озвучити ціну на ремонт дриля у Львові.  Але за характерними ознаками Вам зможуть назвати приблизну суму.  Остаточну вартість ремонту дрилю у Львові Вам зможуть назвати лише після виконання діагностики і визначення складності робіт і деталей, які підлягають заміні.  В середньому ціна ремонту дрилю у Львові становить близько 300 – 800 гривень.

Основні несправності електричного дриля та їх ремонт своїми руками

Основні поломки

Електродриль має два конструктивних вузла, які з часом можуть стати причиною її незадовільної роботи або поломки:

 • блок перфоратора з редуктором;
 • вимикач з регулятором обертів.

Визначальним фактором тривалості нормального функціонування електродрилю є умови його експлуатації та догляд за ним.

Охолодження двигуна забезпечує крильчатка охолодження.  Вона виштовхує гаряче повітря за межі корпусу.  Так створюється досить сильний спрямований повітряний потік всередині корпусу і навколо двигуна від вентиляційних щілин навколо колектора до крильчатки.  Але під час свердління предметів, що пилять, або при запиленості приміщення пил засмоктується всередину і набивається в усі щілини.

Знос щіток колектора навіть при відсутності запиленості в навколишньому просторі створює вугільний пил, і він з часом забруднює корпус зсередини.  Тому в залежності від тривалості та умов експлуатації дриль треба розбирати, чистити і змащувати.  Але з часом доведеться виконати досить трудомісткий ремонт дриля Львів і ось чому.

Ремонт підшипника ковзання

Підшипники зношуються, і патрон починає вібрувати.  Це призводить до поломки тонких свердел і нерівностей просвердлених отворів.  Виною цьому є забрудненість і знос втулок – підшипників перфоратора.

Велика сталева втулка, яка спирається на корпус, зазвичай забруднюється і після чищення й змащення продовжує ще довго і нормально працювати.

А ось бронзовий підшипник, запресований в диск дрилю, зношується і частіше потрібно його заміна.  Цю втулку можна тільки замінити новою, виточеною на токарному верстаті з високою точністю.

Але витягти цей підшипник ковзання, замовити новий і поставити його на місце може своїми руками кожен умілець.  Для вилучення робиться оснащення.  З болтів, гайок і шайб.

Правильно підібраний болт для нарізання при закручуванні різьблення у втулці.  Щоб процес відбувався з меншими зусиллями треба використовувати лещата і гайковий ключ.

Тоді втулка швидко витягується і її можна віддавати токареві як зразок для виготовлення нової деталі.

Для цього в оправці має бути просвердлений отвір коаксіальний з втулкою і підібраний гвинт з потаємною головкою під цей отвір.  На гвинт нагвинчується гайка і при цьому втулка топиться в оправлення.

Ремонт комутуючих деталей

Після запресовування нової втулки патрон дриля буде працювати як новий.

І якщо корпус зсередини почищений від пилу і бруду, підшипники кочення перевірені, змащені або замінені новими при необхідності, не буде зайвою перевірка перемикача і регулятора обертів.

Їх конструкція може бути різною в тих чи інших моделях електродрилів.  Але їх контакти підгорають у всіх моделях і пил від спрацьованих щіток і з навколишнього середовища в тій або іншій кількості потрапляє всередину.

Необхідно розібрати перемикач і регулятор і почистити їх.  Контакти для прочищення треба вийняти з корпусу.

Регулятор оборотів може бути виконаний як нерозбірний вузол.  Але, тим не менш, не завадить спробувати відкрити його кришечку і зволоженим в спирті ватним тампоном протерти контакти всередині регулятора обертів.

Підшипники і контакти це основні деталі електродриля, які швидко зношуються і вимагають регулярного періодичного контролю.

Але бувають і інші несправності, які також можна усунути своїми руками, розібравши корпус дриля.  Однією з таких несправностей є зношені щітки колектора електродвигуна.  Навіть якщо не виникає нарікань на їх роботу при розбиранні дриля для ремонту чого-небудь іншого треба перевірити стан щіток і якщо вони помітно зносилися замінити їх новими.

Найбільш складною поломкою є несправність двигуна.  Така поломка може бути викликана або заводським браком, або перегрівом від занадто тривалої роботи.  При несправності в двигуні його неможливо відремонтувати самостійно.  Можна лише своїми руками розібрати електродриль, і витягти електромотор для заміни новим.

Для того, щоб продовжити термін служби свого електродрилю, і звести ремонти до мінімуму треба не допускати його перегріву і забруднення.  Чищення та змащування раз в два – три роки буде сприяти більш тривалому терміну служби електродрилю.