Ремонт ДБЖ Львів. Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) – це досить складний електронний пристрій, який включає в себе велику кількість складових, які мають тенденцію зношуватися. Також дуже важливо відзначити, що в деяких випадках ремонт ДБЖ у Львові передбачає повне очищення плати управління від накопичення бруду і пилу, так як такі забруднення можуть бути однією з найосновніших причин поломки обладнання.

Часті питання по ремонту ДБЖ

Скільки коштує діагностика джерела безперебійного живлення?

Діагностика джерела безперебійного живлення коштує 500 гривень ця сума входить у вартість ремонту.

Чи є виїзд фахівця на об’єкт і скільки коштує?

Є виїзд фахівця до 30 км – вартість 1200 гривень.  Діагностика джерела безперебійного живлення у замовника – 800 гривень, також входить у вартість ремонту.

Чи можливо зробити в моїй присутності діагностику джерела безперебійного живлення?

Так, можемо зробити діагностику в Вашій присутності.

Можете приїхати на місце і забрати джерело безперебійного живлення в сервісний центр?

Є така послуга по Львову – вартість 400 гривень, по області до 30 км – 700 гривень.

Чи працюєте з юридичними особами та за безготівковим розрахунком?

Так, працюємо з організаціями та за безготівковим розрахунком з ПДВ.

За скільки по часу буде виконано ремонт?

Ремонт може бути виконаний від 3-х до 20 днів в залежності від складності та наявності запчастин на складі сервісного центру.

Чи робите обслуговування джерел безперебійного живлення, якщо купували в іншій фірмі?

Так, виробляємо технічне обслуговування будь-яких моделей і потужностей, не важливо, де куплений.

Якщо наше джерело безперебійного живлення не придатне до ремонту за висновком діагностики сервісного центру?

Можемо запропонувати нове джерело безперебійного живлення – один рік гарантія і 5% знижкою.

Чи є знижки для постійних клієнтів?

Для постійних клієнтів завжди вигідні умови роботи з нашою організацією.

Найчастіші причини поломок, які вимагають ремонту UPS в сервісному центрі

Необхідно сказати, що різноманітні поломки і нестабільності в роботі бесперебійніка можуть нести в собі загрозу не тільки для обладнання, але також і для здоров’я, і ​​життя людини.  Таким чином, ремонт ДБЖ Львів необхідно проводити вчасно і досвідченими фахівцями сервісного центру.

У деяких випадках нестабільності можуть спостерігатися через дуже різкі перепади напруги, часте відключення основного електропостачання, перевантаження по потужності, відсутності своєчасного технічного облуговування або ж в ході повного зношування і старіння електронних компонентів бесперебойніка.

Сервісний ремонт ДБЖ у Львові

Сьогодні велика кількість організацій пропонують свої послуги з ремонту безперебійних джерел живлення.  Однак, варто зазначити, що, вибираючи таку організацію, яка буде проводити ремонт ДБЖ у Львові, варто звертати особливу увагу на відгуки клієнтів.  Це необхідно для того, щоб всі роботи були проведені якісно і в подальшому не виникло додаткових проблем з джерелом безперебійного живлення.

Основні поширені несправності джерел безперебійного живлення

 • Не включається з кнопки запуску;
 • Не видає вихідну напругу;
 • Працює в режимі байпас;
 • Панель управління видає код помилки;
 • При включення постійно пищить;
 • Потрібна заміна акумуляторних батарей.

Послуги фахівців в ремонті безперебійників

Найчастіше дані послуги включають в себе наступні основні пункти:

 • Фахівці виїжджають на адресу, вказану замовником і виробляють ремонт ДБЖ у Львові стаціонарно;
 • Проводиться спеціальна діагностика обладнання та ремонт ДБЖ різних моделей;

Спеціаліст видає акт виконаних робіт і гарантію того, що обладнання відремонтовано якісно.  Також можна привезти несправний джерело безперебійного живлення в ремонт в наш сервісний центр.

Джерела безперебійного живлення, зібрані за сучасною технологією володіють дуже високою надійністю, але як і будь-яка електроніка іноді виходять з ладу.  Уникнути раптових поломок дозволяє своєчасна профілактика, вона хоч і не дає гарантії від раптової кончини пристрою, але хоча б дає впевненість в тому, що пристрій на даний момент забезпечує захист вашого обладнання, і в разі проблем з мережею живлення дасть вам дорогоцінний час для збереження ваших  даних.

У стандартних ДБЖ економ-класу відсутні будь-які засоби вбудованої діагностики акумуляторної батареї, а в результаті пристрій, який без будь-яких нарікань працює вже кілька років, виявляється просто нездатним виконувати свою основну функцію підтримки живлення і при відключенні світла просто обезструмлює підключені прилади.

Крім цього старі акумулятори можуть потріскатися і з них іноді витікають залишки електроліту, а це розчин сірчаної кислоти, який може завдати непоправної шкоди як електроніці самого ДБЖ, так і навколишніх предметів.

Цього можна уникнути, якщо періодично (хоча б раз на рік) проводити профілактику і діагностику основних вузлів ДБЖ.  Фахівці нашої компанії FIXME проведуть сервісне обслуговування ДБЖ в найкоротші терміни, з видачею рекомендацій щодо подальшої експлуатації.  Вартість діагностики та технічного обслуговування набагато нижче вартості ремонту ДБЖ у Львові і головне при своєчасній профілактиці ви залишаєте ваші пристрої без захисту на зовсім короткий час, наші майстри можуть провести термінову діагностику в присутності клієнта (15-30 хвилин) або з виїздом на місце.  Деякі моделі ДБЖ навіть допускають проведення сервісного обслуговування без відключення навантаження від мережі живлення.

Якщо ж профілактику проводити вже пізно, то краще відразу звернутися в наш сервісний центр.  Всупереч розхожій думці, що ремонт бесперебойніка (ДБЖ) Львів не представляє будь-яких труднощів, для неспеціаліста це може обернутися втратою часу, грошей, а іноді і здоров’я, оскільки навіть у вимкненому ДБЖ, з висмикнутою з розетки вилкою живлення присутня напруга, створена електронікою з  заряду акумуляторних батарей.

Навіть найпростіший «кустарний» ремонт (наприклад, заміна акумуляторів) може привести до більш дорогої поломки пристрою.  До того-ж кваліфікована заміна акумуляторів завжди супроводжується контролем залежних характеристик (наприклад струму і напруги схеми заряду АКБ), а в деяких ДБЖ, при заміні АКБ, обов’язкове калібрування відповідних констант мікроконтролера.

Ну, і наостанок, попередження:

Експлуатація несправного UPS може призвести до виходу з ладу пристроїв, що  живляться від нього (комп’ютера, монітора і т.ін.).  Ремонт останніх може стати більш дорогим заходом, ніж полагодити UPS.  Технічна підготовка наших фахівців дозволяє проводити ремонт ДБЖ Львів на компонентному рівні, тобто  заміною несправних радіодеталей, в переважній більшості випадків несправності.

Ремонт промислових ДБЖ

Професійна діагностика і ремонт ДБЖ Львів – краще рішення оперативно і з розумними витратами відновити працездатність джерел аварійного живлення у Львові. Наші фахівці досконально знають особливості більшості моделей популярних брендів. Тому ми за низькими розцінками виконаємо лагодження та калібрування ДБЖ в суворій відповідності до вимог виробника.

Чому ми: переваги ремонту ДБЖ в нашій компанії

Для якісної реалізації послуг компанія має в своєму розпорядженні повний арсенал відповідних ресурсів:

 • штат профільних фахівців з досвідом відновлення низьковольтних і ДБЖ великої потужності;
 • сучасне оснащення та передові технології;
 • стислі терміни від 3-30 діб при низьких тарифах в межах 10-30% від вартості відновлюваного обладнання;
 • необхідний запас сертифікованих витратних матеріалів та оригінальних запчастин для популярних модифікацій ДБЖ з подвійним перетворенням 24-48 вольт, включаючи і для знятих з виробництва;
 • ремонт будь-якої складності з забезпеченням гарантійного обслуговування ДБЖ, відновлених нашими фахівцями, протягом від 6 місяців;

Поряд з якісним ремонтом ДБЖ у Львові, ми пропонуємо повний спектр супутніх послуг, в числі яких безкоштовна діагностика, налаштування і пусконалагодження ДБЖ.

Системні проблеми промислових ДБЖ

Незважаючи на дотримання рекомендацій виробника, повністю захистити обладнання від поломок практично неможливо. Причинами виходу з ладу промислових як одно-, так і трифазних ДБЖ можуть бути важкі умови і тривалий термін інтенсивної роботи.

Системними неполадками, які вимагають діагностики і ремонту безперебійників, є:

 • Відсутність напруги на виході (немає контакту):

Якщо на панелі управління відсутні явні ознаки будь-яких несправностей, доцільно перевірити стан вихідних гнізд. Для цього потрібен демонтаж задньої панелі, наприклад, ДБЖ для циркуляційного насоса опалення з подальшим тестуванням надійності з’єднання проводів (пластин) з вихідними портами.

 • Джерело не включається:

Коли після натискання клавіші живлення ДБЖ твердопаливного котла або іншого обладнання не запускається, необхідно відключити прилад з подальшим від’єднанням навантаження. Причинами несправності можуть бути КЗ і інші дефекти ланцюга підключення споживача: перегорання внутрішнього запобіжника, спрацьовування автомата захисту внаслідок перевантаження тощо.

 • Горить індикатор зміни АКБ:

При справних акумуляторах висвітлення цього індикатору вказує на помилки в налаштуваннях, ДБЖ для пожежної сигналізації або іншої системи. Неполадки усуваються шляхом калібрування вхідних і вихідних напруг АКБ.

 • Робота від батареї:

Висвітлення відповідного індикатора ДБЖ з зовнішньою батареєю вказує на відсутність електроживлення або його параметри виходять за допустимі межі, що призводить до спрацьовування захисного пристрою. Іноді необхідність ремонту виникає через відмову самого автомата захисту.

 • Скорочення часу акумуляторного резервування:

Таке відбувається при несвоєчасній зарядці, виробленню призначеного ресурсу штатних батарей або при підвищеному рівні навантаження ДБЖ з зовнішніми АКБ.

 • Падіння напруги після включення джерела:

При дефектах плати управління ДБЖ або виході з ладу датчика напруги можливе падіння резервного живлення. Усунення несправності проводиться шляхом заміни непрацездатного елемента з наступним калібруванням.

 • Постійне мерехтіння індикації:

При виході з ладу конденсатора ДБЖ для газового котла або для іншого навантаження можливо миготіння дисплея. Проблема вирішується пошуком і заміною дефектного пристрою.

 • Відсутність заряду АКБ

При працюючому індикаторі відсутність заряду батареї ДБЖ 48 вольт, як і іншої моделі, може бути спровоковано збоями програмних кодів, дефектами в ланцюзі живлення та ін. Конкретну причину неполадки можна з’ясувати тільки після діагностики.

Основні етапи ремонту промислових ДБЖ

У більшості випадків сучасні ДБЖ 24 вольт, як і інші їхні побратими, завжди ремонтопридатні, за винятком складної пожежної ситуації або критичного механічного пошкодження. Відновлення джерел нашими фахівцями передбачає наступні заходи:

 • діагностика на предмет стану і цілісності всіх елементів, включаючи електроланцюги;
 • виміри параметрів АКБ, трансформаторів, кулерів і інших компонентів ДБЖ для електродвигуна або іншого обладнання;
 • встановлення причини несправності з відпрацюванням оптимального варіанту їх усунення;
 • ремонт онлайн ДБЖ з наступним калібруванням.