Ремонт bluetooth гарнітур Львів. Bluetooth-гарнітура – компактний пристрій, що кріпиться на зовнішньому вусі.  Використовується девайс для бездротового зв’язку зі смартфоном, після чого користувач може розмовляти по телефону, не дістаючи його з рюкзака, чохла або кишені.  Стандартна ситуація – автомобіліст за кермом.  Його руки зайняті, увагу сконцентровано на дорозі, і тут надходить дзвінок.  Відволікатися не можна, так як це створює потенційно небезпечну ситуацію як для самого водія, так і для зустрічних автомобілістів.  При наявності описуваного пристрою питання вирішується на корені – одне натискання, і Bluetooth-гарнітура дозволить безпечно прийняти дзвінок.

У цій статті ми розповімо:

 • які бувають види гарнітури за версією Bluetooth, типу кріплення, способу зарядки і інших особливостей;
 • на які характеристики варто звернути увагу при покупці;
 • популярні виробники;
 • ремонт Bluetooth-гарнітура у Львові.

Різновиди і класифікації Bluetooth-гарнітур

Гарнітури діляться на два види:

Моногарнітури.  Вставляють в одне вухо і використовуються для телефонних розмов.  Перевага моногарнітур – вони зберігають можливість чути навколишні звуки.  Для міських умов – ідеальний варіант.

Стереогарнітури.  Нагадують звичайні навушники, так як звук тут теж двоканальний.  Такі Bluetooth-гарнітури в більшій мірі нагадують бездротові навушники, хоча створені і оптимізовані для телефонних розмов.

Моногарнітури більш затребувані за згаданою раніше причини – використовуючи таку модель, ви зможете чути звуки навколишнього простору: голоси людей, сигнали машин і т.ін.

Також можна зустріти бездротові гарнітури з різною версією Bluetooth:

3.0 – швидкість передачі даних досягає 24 Мбіт / с, але енергоспоживання занадто високе, тому цю версію протоколу рідко використовують в портативних гарнітурах, де кожна зайва година роботи на вагу золота;

4.0 – швидкість передачі така ж, як і в минулому поколінні, але енергоспоживання нижче на 40-50%, через що такі гарнітури довше працюють на одному заряді;

4.1 – протокол отримав захист від перехресних перешкод при роботі зі смартфонами, що підтримують 4G;

4.2 – якість звучання помітно зросла, як і захищеність трансльованих даних;

5.0 – в порівнянні з 4.2 радіус дії збільшився майже в 4 рази, а швидкість передачі даних зросла до 2 Мбіт / с без збільшення енергоспоживання.

Існує також протокол версії 5.1, але його рідко можна зустріти в гарнітурах, так як єдина відмінність від 5.0 полягає в можливості визначення місця розташування.  В цілому можна стверджувати, що з точки зору якості з’єднання і стабільності найкраще себе показують Bluetooth-гарнітури версії 4.0, 4.2 і 5.0.

На які характеристики звертати увагу при покупці

Версія Bluetooth – одна з найважливіших особливостей, яку потрібно врахувати перед покупкою, але не єдина:

 1. Тип кріплення. Гарнітура може бути без додаткового кріплення, але такий варіант не підійде більшості людей.  Дужка на вухо – найпоширеніший і доступний за ціною варіант кріплення.  Вушний фіксатор коштує дорожче, але забезпечує велику ступінь комфорту, підходить навіть для спортсменів.
 2. Функція шумозаглушення мікрофону важлива для тих, хто багато часу проводить за телефонними розмовами на вулиці і в інших місцях, де багато сторонніх шумів.
 3. Профіль. A2DP використовується для транслювання якісного стереозвуку – цей профіль потрібен для тих, хто збирається використовувати Блютуз гарнітуру замість стандартних навушників.  AVRCP дає можливість дистанційно керувати деякими функціями смартфону: наприклад, бачити ім’я абонента.  HSP забезпечує основну частину функціональних можливостей, необхідних для взаємодії смартфона з гарнітурою.
 4. Голосове керування. Дозволяє управляти функціями смартфону шляхом голосових команд.  Можна набирати текст для швидких повідомлень, встановлювати будильник, дзвонити людям з контактної книги і багато іншого.
 5. Підтримка Multipoint. Дана особливість дозволяє підключати девайс до двох смартфонам одночасно.
 6. Час роботи в розмовному режимі. Один з найважливіших критеріїв з очевидних причин.  Якісні Bluetooth-гарнітури повинні працювати від 5 до 10 годин у режимі розмови.
Популярні виробники

Серед виробників найкраще зарекомендували себе Sennheiser, Sony, Samsung, Plantronics, Xiaomi і Jabra.  Причому пристрої останніх трьох відносяться до бюджетного цінового сегменту, а перші три – до преміального.  Ціна Bluetooth-гарнітур Sennheiser і Sony висока, але вони вважаються найбільш просунутими за технологіями і якістю використовуваних матеріалів і деталей.

Ремонт Bluetooth-гарнітур Plantronics

Bluetooth гарнітура – це незамінний аксесуар сучасної ділової людини, поломка пристрою стає причиною багатьох незручностей.  Сервісний центр компанії FIXME пропонує ремонт Bluetooth гарнітур Львів всіх марок на професійному рівні і не дорого.

Мета і завдання нашої майстерні максимально швидко, доступно і якісно полагодити гарнітуру будь-якої марки.

фото

На практиці найчастіше стикаємося з такими поломками Bluetooth гарнітур:

 1. Не вмикається;
 2. Не заряджається;
 3. Не тримає заряд;
 4. Тихий звук;
 5. Не працює управління

З будь-якої з перерахованих вище поломок впорається компетентний майстер сервісної майстерні.  Ремонт bluetooth гарнітур у Львові відбувається в нашому сервісному центрі. Для цього ми маємо все необхідне (команда техніків, запасні деталі, обладнання для складних композитних ремонтів).

Як відремонтувати гарнітуру Plantronics у Львові?

Все дуже просто, достатньо прийти в майстерню і оформити акт прийому передачі техніки в ремонт.  Після фахівець проведе безкоштовну діагностику гарнітури, оцінить обсяг робіт і узгодить все з власником.  Виконується компонентний ремонт і модульний, гарнітура тестується на предмет роботи всіх функцій і видається власнику.  Звертаємо увагу, ми стежимо за якістю послуг, які надаємо нашим замовникам, всі ремонти виконуються з гарантією, гарантійний лист видається з відремонтованим пристроєм.

Відремонтувати гарнітуру Plantronics в майстерні компанії FIXME вийде навіть якщо ви проживаєте в іншому місті.  Все що потрібно, запакувати гарнітуру і відправити Новою Поштою.  Вартість доставки складе не більше 35 грн, що значно дешевше, ніж намагатися ремонтувати самостійно або довірити ремонт некомпетентному фахівцеві.

Ремонт наушників и Bluetooth гарнитур Samsung

Ремонт Bluetooth гарнітур і навушників Samsung на високому якісному рівні надасть фахівець сервісного центру по ремонту техніки Samsung.

Наш центр виконує ремонт платно, після закінчення терміну гарантії або негарантійні випадки.

Якщо навушники або гарнітуру або пристрій куплені недавно і не піддавалися ударам, падінням, потрапляння рідини можна звертатися для отримання безкоштовного ремонту в авторизований сервісний центр.  Наша компанія спеціалізується тільки на випадках не гарантійного ремонту Bluetooth гарнітури Samsung у Львові.  Всі послуги на платній основі, але, вартість ремонту завжди доступна для власника техніки.  До ряду плюсів обслуговування в нашому центрі можна віднести:

 • Безкоштовну і швидку діагностику;
 • Недорогий ремонт;
 • Швидкі терміни ремонту (90% звернень закриваються з позитивним результатом від 1-3 робочих днів);
 • Наявність комплектуючих;
 • Можливість пересилки техніки Новою Поштою;

Негарантійний ремонт – це послуги ремонту на платній основі, коли термін гарантії на техніку вичерпаний або текст гарантійного талону не заповнено.  Також, гарантійному обслуговуванню не підлягають навушники і гарнітури зі слідами попадання рідини, зі слідами механічної дії.  У всіх перерахованих випадках звертайтеся на нашу адресу.

Для Bluetooth гарнітур Samsung:

 • заміну / відновлення динаміка;
 • заміну / відновлення кнопок;
 • заміну роз’єму зарядки;
 • відновлення плати;

На всі роботи даємо гарантію.  Потрібен якісний ремонт Bluetooth гарнітури Samsung Львів, ми чекаємо за адресою або відправляйте техніку Новою Поштою.