Ремонт блоків живлення Львів. Одним з важливих вузлів комп’ютера є блок живлення. Він подає електричний струм до всіх модулів системи. При несправності цього складного елемента, що складається з великої кількості складових, ваш комп’ютер погано запускається і не може правильно функціонувати. Більш того, проблеми з блоком живлення можуть привести до поломки інших компонентів персонального помічника. Він може перезавантажуватися, несподівано виключатися. Це може привести до втрати важливих даних. У більшості випадків перегорілы БЖ можна відновити, і заощадити ресурси, так як ремонт блоків живлення у Львові в сервісному центрі обійдеться набагато дешевше покупки нового. Цю послугу ви можете отримати в нашому сервісному центрі компанії FIXME .

За якими ознаками ви можете визначити дану поломку?
 1. Комп’ютер раптово вимикається, перезавантажується;
 2. Виникає гучний шум під час роботи;
 3. Не чути шуму роботи вентилятора охолодження;
 4. Може бути присутнім запах згорілої пластмаси
 5. Комп’ютер не реагує на натискання кнопки живлення.

Основні причини визоду з ладу блоку живлення:

 • Серйозні перебої або сильний перепад напруги в електромережі.
 • Знос компонентів блоку живлення.
 • Попадання в БЖ вологи, пилу, сторонніх предметів;
 • Перевищення споживаної потужності.
 • Механічне пошкодження.
 • Попадання розряду блискавки під час грози.
 • Невиправдано часте включення комп’ютера з невеликими часовими проміжками.
 • Неякісна збірка, браковані складові, неакуратне споювання елементів.
 • Якщо довго ігнорувати ці сигнали і намагатися «лікувати» комп’ютер прогоном на віруси, чищенням реєстрів або перевстановленням системи, то можна дочекатися виходу з ладу інших компонентів (материнської плати, оперативної пам’яті, відеокарти або вінчестера). А відновлювати працездатність машини в цьому випадку буде істотно дорожче, ніж провести ремонт блоку живлення Львів.
 • Іноді, щоб впоратися з проблемою, досить поміняти запобіжник (а саме він найчастіше згорає при перепадах напруги), а в деяких випадках доведеться провести заміну блоку живлення, так як проводити ремонт буде недоцільно.

Одна з причин такої дивної поведінки компа може бути пов’язана з перебоями в роботі внутрішніх ланцюгів живлення і зменшенням вихідної напруги.  Якщо довго ігнорувати ці сигнали і намагатися «лікувати» комп’ютер прогоном на віруси, чищенням реєстрів або перевстановленням системи, то можна дочекатися виходу з ладу інших компонентів (материнської плати, оперативної пам’яті, відеокарти або вінчестера).  А відновлювати працездатність машини в цьому випадку буде істотно дорожче, ніж провести ремонт блоку живлення Львів.

Іноді, щоб впоратися з проблемою, досить поміняти запобіжник (а саме він найчастіше згорає при перепадах напруги), а в деяких випадках доведеться провести заміну блоку живлення, так як проводити ремонт буде недоцільно.

Як можна запобігти дану проблему? Перш за все необхідно придбати джерело безперебійного живлення, якщо у вашій місцевості часто і без попередження відключають електрику. Бажано продумати заземлення системного блоку. Не допускайте перегрівання комп’ютера, для цього потрібно періодично чистити блок живлення від пилу і бруду і виробляти змащування вентилятора, який охолоджує цей вузол. Наші майстри із задоволенням нададуть вам цю послугу. Інженери сервісного центру проведуть діагностику вашого пристрою, безкоштовно, якщо подальший ремонт блоку живлення Львів ви довірите нашим майстрам. Відновлення блоку живлення буде проведено якісно, ​​максимально швидко, з використанням професійного устаткування. Ми працюємо з перевіреними постачальниками оригінальних комплектуючих або їх високоякісних аналогів. Після ремонту ваш комп’ютер знову буде вас радувати, не виникне необхідності в покупці нового блоку живлення.

Вартість ремонту блоку живлення комп’ютера у Львові починається від 50 грн, і залежить від характеристик комп’ютера і результатів безкоштовної діагностики.

Блок живлення комп’ютера покликаний забезпечувати напругою все плати Вашого комп’ютера.  Якість і вартість блоків живлення безпосередньо залежить від можливостей двох його основних компонентів: фільтрів і перетворювачів напруги.  Крім цього, існує функція захисту від перепадів напруги, що дозволяє захистити плати, які беруть електроживлення від блоку.  Тому, будучи своєрідним запобіжником, блоки живлення ламаються частіше за інші комплектуючі комп’ютера.  Варто бути уважним, адже несправності блоку живлення ставлять під загрозу працездатність інших елементів Вашого комп’ютера.  Як правило, при виході з ладу блоку живлення, в непридатність приходять або фільтри, або перетворювачі напруги.  Пам’ятайте, що своєчасний ремонт блоку живлення Львів, зможе вберегти інші деталі комп’ютера від поломки і істотно заощадити ваші гроші.

Головною ознакою виходу з ладу блоку живлення вважається відмова Вашого комп’ютера включатися, але, насправді, часто визначити несправність можна і не доводячи ситуацію до такого.  Іноді першою ознакою може бути занадто довгий час включення-виключення або сторонні звуки при роботі, а також мимовільне вимикання комп’ютера і поява «синього екрану».

Фахівці нашого сервісного центру, після проведення діагностики, обов’язково підкажуть Вам, чи варто виконувати ремонт блоку живлення Львів.  У тому випадку, якщо ремонт буде економічно недоцільний, Ви маєте можливість вибрати відповідний блок живлення з асортименту нашого магазину.

Ремонт блоку живлення (БЖ) комп’ютера може знадобитися в різних ситуаціях, серед яких найпоширенішою вважається його перегорання через різких стрибків напруги.  Навіть якщо у вашого компа стоїть мережевий фільтр або UPS – це не дає 100% гарантії того, що БЖ не згорить.  Сучасні реалії такі, що напруга в домашній мережі може «випадково» скакануть до 400 Вольт, які не зможе «утримати» навіть дорогий мережевий фільтр.  Не варто засмучуватися, адже ремонт БЖ комп’ютера Львів – досить проста процедура, яку зможуть виконати фахівці практично будь-якого сервісного центру.  Тільки не варто намагатися відремонтувати БЖ самостійно, адже без точної діагностики причин поломки некваліфіковане втручання може призвести до різних негативних наслідків, і ви не тільки не зможете відновити працездатність ПК, а й має всі шанси просто «спалити» материнську плату або інше залізо.

Ремонт блоку живлення ноутбука

Послугу ремонт ноутбуків у Львові можна отримати в сервісному центрі компанії FIXME. Надаємо повний комплекс послуг, в тому числі і ремонт блоку живлення ноутбука Львів.  Які бувають поломки блоку живлення ноутбука, вартість ремонту, як оформити замовлення на ремонт?  На всі питання дамо розгорнуту відповідь.

Ноутбук – пристрій, який працює як від мережі, так і від акумуляторної батареї.  Щоб ноутбук став мобільним, акумулятор необхідно постійно заряджати або працювати на лептоп від мережі.  Забезпечує зарядку будь-якого ноутбука зарядний пристрій (блок живлення).  Якщо зарядка виходить з ладу, ноутбук не заряджається і як наслідок не включається.  А як же користуватися ноутбуком, якщо він не включається?

Наш центр пропонує ремонт блоку живлення ноутбука за приємною ціною

Чи вигідно ремонтувати зарядку ноутбука?  ТАК!  Це вигідно, ціна нового блоку живлення на різні моделі ноутбуків починається від 500 грн і вище.  Вартість ремонту в межах 250-300 грн.  Навіть найдешевший блок живлення коштує в два рази дорожче, ніж відновлення рідного.  Хочемо зазначити, що використання рідного оригінального блоку, це завжди краще, ніж китайський блок сумнівної якості.

Несправності блоків живлення від ноутбука:

Всі поломки, які можуть статися можна поділити на дві категорії:

 1. Поломки самого блоку живлення.
 2. Дефект кабелю.

Блок живлення згорів.  Так таке трапляється, особливо часто через перепад напруги в мережі.  Необхідно розібрати блок щоб оцінити стан і доцільність ремонту.  На практиці не поодинокі випадки, коли ремонт виконати неможливо, згорілі елементи знаходяться під товстим шаром компаунда, поміняти їх не можливо.  Вихід один – купити новий блок живлення.

Дефект мережевого шнура, шнур може бути перебитий, відірваний, погризлий домашнім улюбленцем і відірваний штекер.  У цих випадках завдання ремонтника полягає в тому, щоб замінити шнур або перепакувати, замінити штекер або перепакувати рідний, якщо він цілий.

 • перебитий кабель живлення (він перепаковується);
 • відірваний або перебитий штекер зарядки (змінюється або відновлюється методом термоусадки);
 • пошкодження всередині блоку.

Ремонт блоку живлення комп’ютера своїми руками

Ми живемо в суспільстві, де більшість предметів одноразові.

Так само, як у нас є запальнички, ручки і кілька інших типів одноразових речей, оператори часто вважають, що джерела живлення також одноразові.  Що відбувається, коли блок живлення виходить з ладу?

Ми відразу ж шукаємо заміну, не думаючи про його ремонті.  Багато з нас побоюються витрат на ремонт, які можуть бути величезними.  В результаті ми позбавляємо себе від турбот і отримуємо нову річ.

Хоча покупка нового блоку живлення може здатися хорошим рішенням для багатьох, ви можете заощадити багато грошей, відремонтувавши свій комп’ютер.

 • Якщо у вас є якісь технічні знання, використовуйте їх при ремонті блоку живлення комп’ютера Львів і читайте далі, щоб дізнатися, як відновити джерело живлення комп’ютера. Іноді відремонтований блок живлення може мати більш тривалий термін служби, ніж новий.

Блоки живлення, які використовуються в комп’ютерах, називаються імпульсними джерелами живлення.  У цьому випадку вхід змінного струму 220 вольт випрямляється двома діодами, і вони фільтруються за допомогою пари конденсаторів.  Це призводить до двох різних джерел високої напруги – позитивного і негативного.

Пара транзисторів використана для того щоб переключити високовольтну поставку в необхідний вихід.  Це перемикання відбувається в набагато більш швидкому темпі, зі швидкістю 40 000 циклів в секунду.  Він зазвичай використовує інтегральну схему для управління транзисторами.

Що викликає збої живлення?  Як полагодити блок живлення комп’ютера?

Є тільки кілька компонентів, які викликають збої живлення, і найбільш поширений тип відмов комутуючих транзисторів.

Транзистори часто є причиною короткого замикання, в результаті чого багато енергії протікає через трансформатор, отже, це підриває запобіжник.

Відмова транзистора зазвичай викликана поганою якістю конденсаторів.  Якщо ви перевірите неробоче електроживлення, то ви можете припускати знайти роздуті або що протікають конденсатори фільтра.

 • Будь-який конденсатор, який зіпсувався, повинен бути негайно замінений на новий. Більшість виробників не використовують конденсатори ESR при виготовленні блоків живлення, тому що вони трохи дорожче.

Отже, вони використовують звичайні конденсатори в БЖ.  Рекомендуємо замінити протікаючий або набряклий конденсатор на низький ESRcapacitor.

Хоча це може коштувати вам кілька сотень гривень, це вартує грошей в довгостроковій перспективі, оскільки конденсатор хорошої якості може продовжити термін служби джерела живлення.

 • Іншою поширеною причиною збою живлення є неправильне функціонування діода. В імпульсному джерелі живлення досить багато діодів, і якщо який-небудь з них перестане функціонувати, це призведе до відключення живлення.

Деякі з загальних типів відмов діода випрямлячі струму виходу – 5 вольт або закорочений +12 вольт.  Поки відмова цих діодів не приведе до вибуху, PSU визначить коротке замикання і вимкне автоматично.

Тестування і ремонт блоку живлення комп’ютера

Перед початком тестів переконайтеся, що система повністю відключена.  Тепер почніть з тестування переключаючих транзисторів, які ви знайдете на радіаторі.

Для перевірки транзисторів можна використовувати цифровий мультиметр або омметр.  Шукайте ознаки короткого замикання між колектором і емітером і замініть транзистор, якщо він пошкоджений.

Деякі фахівці пропонують замінити обидва транзистора, навіть якщо ви виявите, що тільки один з них пошкоджений.

Далі вам потрібно протестувати три пари діодів, які досить малі за розміром.  Як і транзистори, діоди також встановлені на радіаторах.  Якщо ви визначаєте відмову діода, переконайтеся, що ви замінюєте все діоди високоякісними для зниження рівня шуму.

Замініть всі вихідні конденсатори на ESR, а потім увімкніть джерело живлення. Якщо блок живлення все ще не працює, то може виникнути проблема з інтегральною схемою. Перевірте IC, встановивши її в джерело живлення, яке, як ви знаєте, хороше.

Висновок

Деякі люди вважають за краще викидати нефункціональне джерело живлення, тому що вони вважають, що ціна запасних частин майже така ж, як і отримання нового блоку живлення.

Однак це не так. Ремонт блоку живлення комп’ютера Львів і встановлення високоякісних запасних частин не тільки заощадить вам гроші, але і збільшить термін служби вашого блоку живлення.