Ремонт блендерів Львів. У вас зламався блендер і тепер Ви думаєте де його можна відремонтувати? Не переживайте, ми будемо раді допомогти з цією проблемою. У нашому каталозі Ви обов’язково знайдете майстерню, яка допоможе і полагодить Ваш блендер. Будьте впевнені, ці майстри знають як полагодити пристрій, який полюбився Вам.

Звичайно, якщо вже потрібен ремонт блендера у Львові, Ви можете спробувати полагодити прилад самі, але попереджаємо: внутрішні механізми блендера досить маленькі і працювати з ними потрібно акуратно. Довірте це заняття професіоналам! Краще зайдіть в наш сервісний центр компанії FIXME, і зверніться до фахівців з приводу ремонту Вашого блендера.

Як правило, ремонт проводиться з наступною гарантією. За весь час існування на ринку праці, фахівці сервіснjuj центрe знаходили рішення самих неможливих проблем. Після невеликої діагностики блендера, майстер зможе пояснити Вам, в чому проблема і скільки буде коштувати виправити її. Можливо, справа в перегорівijve дроті. А можливо, доведеться збирати заново двигун.

Хороший майстер при ремонті блендера у Львові, не намагається виконати замовлення як можна швидше, тому що піклується про якість виконаної роботи, тому завжди ставить адекватні терміни виконання. Більш детальну інформацію Ви можете дізнатись за контактними номерами телефонів або на сайті ремонтного центру.

Наш персонал – це досвідчені та відповідальні фахівці, які досконало розбираються в дрібній побутовій техніці. У штат співробітників входять тільки кваліфіковані майстри, які сумлінно ставляться до своєї роботи.

Ви можете бути впевнені в тому, що залишаєте блендер в надійних і вмілих руках!

Всі деталі та комплектуючі ми купуємо безпосередньо у виробників, тому навіть якщо необхідної запчастини не виявиться на складі, вона буде доставлена ​​в найкоротші терміни.

Повна вартість роботи розраховується індивідуально і залежить від рівня складності поломки, від того, проводилася заміна деталей чи ні, і розцінок на них. Ми дотримуємося лояльної цінової політики і обов’язково видаємо гарантію на кожен відремонтований блендер.

Якщо ви ще не визначилися, де виконати професійний ремонт бленд ера у Львові – сміливо звертайтеся до нас! Прекрасно усвідомлюючи, що в умовах жорсткої конкуренції тільки бездоганна репутація може служити заставою тривалого, взаємовигідного співробітництва, компанія робить особливий наголос на чесність і прозорість відносин з клієнтами.

Ми ніколи не користуємося необізнаністю клієнтів з метою особистої вигоди! Якщо поломка незначна – вам так і скажуть. У разі, коли блендер можна відремонтувати, не змінюючи деталі – майстер саме так і вчинить. Нарешті, якщо техніка “безнадійна” і з нею вже нічого не можна зробити – наш фахівець сам запропонує придбати новий виріб. До слова, останнє трапляється вкрай рідко, оскільки в 99% випадків, ми успішно справляємося з виниклою проблемою. Звертайтеся! Ми обов’язково допоможемо Вашому блендеру!

Ремонт блендера своїми руками: виправляємо поломки

Блендер являє собою мотор, на вал якого ставиться спеціальна насадка.  Це досить простий пристрій.  Щоб почати працювати, на вал двигуна кріпиться чаша з ножем.  Це дає можливість відключити блокування двигуна.  Після блендером можна працювати в імпульсному або звичайному режимі, натискаючи кнопку включення.  Побутовий прилад комплектується регулятором швидкості обертання, шнуром, вилкою.  У комплект може входити і запобіжник.

Види блендерів

На сьогоднішній день випускається три види блендерів:

 • Стаціонарний
 • Занурюваний
 • Як опція в кухонному комбайні.

У всіх видах блендерів, основними компонентами є електродвигун.  Але принципи роботи побутового приладу дещо відрізняються.  Стаціонарні блендери за своїми характеристиками майже однакові з кухонними комбайнами.  Вони складаються з двох основних компонентів: електродвигуна і посуду з поміщеним усередину нього ножем.

Принцип роботи стаціонарного блендера

Давайте розглянемо будову і принцип роботи блендера.  У чашу блендера закладаються продукти.  Пристрій включається і його ніж починає дуже швидко обертатися.  Форма ножа виконана так, щоб змусити продукти переміщатися по замкнутій траєкторії.  Ніж пристрою знаходиться на дні чаші і стикується з ротором двигуна.  Висока швидкість і потрібна форма дозволяють швидко подрібнити продукти.  Ніж блендера виконаний у формі пропелера.  Це дозволяє йому втягувати під різання продукти, і одночасно відкидати на стінки чаші вже подрібнену масу.

Чаша блендера має спеціальну форму, яка забезпечує рух по колу оброблюваних продуктів.  Стінки розширюються до верху.  У зв’язку з цим отримана маса починає заповнювати стінки звільняючи центр форми для ще не нарізаних продуктів.  Як тільки кількість оброблених продуктів на стінці досягне критичної ваги, вони знову падають на ніж і відбувається подальше подрібнення.  На практиці все це відбувається в лічені миті.

Ми описали процес, який можна спостерігати у якісного обладнання.  Дешевші моделі можуть і не справлятися з поставленим завданням.  Недолік потужності не дозволяє створити безперервний потік оброблюваних продуктів і ніж починає різати повітря.  Якщо ви вирішили нашинкувати капусту, то додайте трохи води.  Це допоможе ножам впоратися з цим овочем.

Якщо блендер не справляється з подрібненням продуктів, це не означає що він зламався, може просто йому не вистачає потужності.  Тоді варто додати який-небудь питної рідини і спробувати знову запустити блендер.  Якщо це не допомагає, то можливо вам слід зробити ремонт своїми руками:

 • нагострити або замінити ніж;
 • протестувати перемикач швидкостей;
 • переконатися в працездатності двигуна;
 • перевірити як чаша з’єднується з ножем.

Якщо ви вирішили провести ремонт блендера Львів своїми руками не залучаючи професіоналів, то варто почати з перевірки регулятора швидкостей.  Це просто.  Необхідно натискати послідовно різні швидкості і на слух визначати, чи змінюється швидкість руху ротора.  Якщо швидкість змінюється, то регулятор справний, і варто перевірити ніж блендера.

Заміна ножа блендера

На жаль, заточити такий ніж вдома, зможе не кожен.  Тому не варто експериментувати краще придбати новий ріжучий інструмент для блендера.  У магазині ви можете зіткнутися з таким розвитком подій:

 • Ви придбали новий ніж для блендера. В цьому випадку необхідно зняти старий і поставити на його місце новий ніж.  Розібрати блендер можна своїми руками, для цього відключаємо блендер від мережі, знімаємо з нього чашу.  Беремо чистий рушник, щоб не поранитися об гостру кромку і починаємо відкручувати ніж від шпинделя двигуна.  Різьбове з’єднання тут не стандартне, а ліве, тому відкручуємо в протилежний бік.  Іноді ніж з’єднується за допомогою гайок.  В цьому випадку вам на допомогу прийдуть гайкові ключі і пасатижі.
 • Є моделі, в яких для заміни ножа необхідно розібрати чашу блендера. У цьому немає ніякої проблеми, але тут не забудьте поміняти сальник на новий.
 • І нарешті, самий незручний варіант, коли чашу не можна розібрати. В такому випадку придбавати доведеться весь блок: чашу й ніж.

Ремонт регулятора швидкостей

Поломка регулятора швидкості у занурюваного блендера – одна з тих, що найбільш часто зустрічаються.  Якщо це так, то блендеру обов’язково загрожує розбирання.  Повністю перевірити працездатність даного вузла можна тільки в майстерні, де є необхідне обладнання.  Якщо у вас є необхідні знання в електриці, то можна самостійно «продзвонити» цю деталь.  Ви зможете визначити, чи тут проблема.  Регулятор випаюється з блендера і він перевіряється у всіх положеннях.  Для нормальної роботи, в кожному положенні контакти регулятора нормально замкнуті.

Але перш ніж розбирати побутовий прилад, варто послухати, чи змінюється швидкість обертання ножа при перемиканні швидкостей.

Слід пам’ятати, що в більшості моделей, блендер не можна включити, якщо до нього не підключена чаша.  Ця опція є класичною, адже з моменту винаходу блендера, його творець підкреслював, що устаткування не включиться, якщо не встановлена ​​чаша.

Блендер зупинився і не крутиться ніж

Ви вирішили подрібнити фарш, а блендер просто не включається!  Не варто відразу панікувати!  Дана неприємність може вирішитися навіть простіше, ніж якби прилад працював, але робив все погано.

Для початку натиснемо на кнопку і будемо слухати.  Є тихе дзижчання?  Значить двигун працює, але у нього не виходить прокрутити ніж.  Від’єднуємо чашу і пальцями або невеликою викруткою віджимають кнопку, що блокує включення блендера.  Якщо все стало працювати, значить дефект визначено.

Якщо ж і при відключеному блокуванні прилад не запускається, значить справа в двигуні, точніше в його обмотках.  Одна або дві з них згоріли.  В цьому випадку необхідно замінити двигун.  Якщо вам вдасться купити його за прийнятною ціною, то вам пощастило.  Але найчастіше його вартість порівнянна з вартістю нового недорогого апарату, тому економічно не виправдано займатися лагодженням такого блендера.  Простіше купити новий!

Якщо при натиснутій кнопці ви не чуєте роботу двигуна, щоб зробити ремонт блендера Львів необхідно досліджувати ланцюг подачі живлення:

 • Спочатку слід переконатися що електрична розетка справна. Для цього візьміть будь-який побутовий прилад, який точно працює, і включіть його в розетку, що перевіряється.  Якщо він заробив, то розетка справна, і слід продовжити перевірку.
 • Другим етапом перевірки є електричний шнур. Практика показує, що він часто перетирається, або обламується зсередини.  Розбираємо корпус блендера.  У сучасних побутових пристроях, виробники дуже люблять застосовувати спеціальні гвинти, тому потрібно перед розбиранням запастися різними головками і насадками.  Обійтися хрестоподібною і плоскою викруткою не вдасться.  Шнур всередині блендера кріпиться на спеціальну колодку за допомогою гвинтів або пайки.  За допомогою вольтметра перевіряємо шнур на цілісність.  Його опір має бути майже нуль.  Якщо вольтметра немає, то візьміть новий шнур, поставте на місце старого і включіть в мережу.  Це дозволить визначити поломку.
 • Якщо в ланцюзі вашого блендера стоїть запобіжник, то він також повинен пройти перевірку. Вийміть його з гнізда.  Якщо він вийшов з ладу, то нитка всередині корпусу буде розірвана.  Ремонтувати запобіжник, роблячи «жучка» не варто.  Зазвичай такі деталі в магазині коштують копійки, а саморобка може призвести до пожежі.  На корпусі запобіжника будуть все його технічні параметри, запишіть їх, а краще візьміть саму деталь з собою в магазин.  Продавець допоможе вам підібрати схожий.  До речі, контакти гнізда запобіжника це дуже зручне місце для перевірки наявності напруги в мережі.

 • Ви поставили робочий запобіжник, і при включенні в мережу блендера він тут же знову перегорів! Це говорить про те, що всередині блендера є коротке замикання.  Проблема або в двигуні або в блоці управління.  Підключаємо окремі блоки до електричної мережі і спостерігаємо результат.  Ось тут варто поставити «жучок», адже через нього може пройти великий струм.  Під’єднуємо амперметр і перевіряємо напругу.  Робити в цьому випадку варто все швидко, щоб у вашому будинку не спрацював автомат захисту від перевантаження.  Показане значення ми підставляємо в формулу розрахунку потужності і оцінюємо це значення.  Якщо воно значно перевищує номінал, значить джерело проблем знайдене.
 • Якщо після всіх цих дій ви розумієте, що з живленням все в порядку, необхідно оглянути друковані плати. Часто виходять з ладу конденсатори.  Візуально це можна визначити по їх здутті.  Якщо перегорає резистор то він стає чорним.  Сполучні доріжки на платі не повинні мати розривів і відшарувань.  Якщо ви знайшли щось схоже, значить пристрій не працює з вини електронного блоку.  Якщо двигун мав коротке замикання, то блок уже навряд чи можна відремонтувати.  Його необхідно замінити на новий.

Ось порядок робіт, який необхідно провести, якщо ви самостійно вирішили полагодити блендер.  Якщо прилад вийшов з ладу в гарантійний термін, то сервісний центр повинен безкоштовно відремонтувати його.  Дорогі моделі блендера краще не розбирати і намагатися полагодити самостійно, а потрібно звернутися в спеціалізовану майстерню.  На сьогоднішній день вартість дорогого блендера можна вважати 1200-1400 гривень.