Ремонт бензопил Львів. Потрібно полагодити бензопилу, пропонуємо високопрофесійний і оперативний ремонт бензопил.

Бензопили, як і інший бензоінструмент, час від часу потребують ремонту.  Для того, щоб обслуговування інструменту було дійсно якісним, слід довіряти його справжнім професіоналам.  Наш сервісний центр компанії FIXME займається ремонтом і обслуговуванням бензопил найвідоміших світових марок – STIHL, Efco, Poulan, Husqvarna та інших.

Наш сервісний центр виконує ремонт бензопил у Львові будь-якої складності.

фШтат майстрів нашої компанії складається з фахівців високого рівня кваліфікації, що володіють достатнім багажем знань для проведення якісних ремонтних робіт.

Вартість послуги ремонту бензопил складається з двох основних статей витрат – ціна комплектуючих і витратних матеріалів та вартість роботи майстра.  виконання ремонту будь-якого рівня складності.

Важливою перевагою нашої компанії є сучасна технічна база, оснащена професійним обладнанням, що дозволяє справлятися навіть з найскладнішими завданнями.  При ремонті бензопил Львів використовуються оригінальні запчастини від виробників.  Завдяки цьому наша компанія завжди гарантує, що ремонт бензопил буде виконано якісно і оперативно.

На всі послуги, що надаються нашим сервісним центром, видається письмова гарантія.

Основні поломки бензопил

Вузли двигуна: запалювання, система подачі палива і вихлопу, циліндропоршнева група

Інші системи та вузли: система змащення, гальмо ланцюга, муфта зчеплення, шина

Перевірка системи запалювання

Перше – огляд свічки запалювання.  Якщо вона волога, значить йде надлишок паливної суміші через неправильний запуск або регулювання карбюратора.  Свічка, покрита чорним нагаром, ознака використання неякісного масла або невірно розрахованого співвідношення бензин / масло.

Неполадки паливної системи:

 • паливний фільтр забруднений
 • забитий сапун
 • карбюратор неправильно відрегульований
 • недостатня кількість паливної суміші, що надходить

Несправності глушника:

Іскрогасник глушника забитий продуктами паливного згоряння, що перешкоджають вільному вихлопу.  Наслідок – двигун на великих оборотах глухне.

Несправності в циліндропоршневій групі:

 • знос поршня або циліндра
 • западання поршневих кілець
 • знос підшипників коленвала

Неполадки системи змащення ланцюга:

 • патьоки масла
 • недолік надходження масла
 • тріщини на корпусі маслонасоса

Несправності гальма ланцюга:

 • засмічення простору під кришкою
 • знос гальмівної стрічки

Щоб Ваша бензопила завжди володіла відмінним робочим станом, їй потрібно належний догляд і своєчасна заміна зношених деталей.

Якісний і доступний ремонт бензопил у Львові і області

Крім термінового ремонту бензопили Львів потребують регулярного сервісного обслуговування.  З причини того, що бензоінструмент експлуатується в досить складних умовах, знос деталей відбувається швидше.  За умови, що вчасно буде проводитися натяжка і заточення ланцюга, повна заміна паливно-мастильних матеріалів, бензопила буде служити дійсно довго і безвідмовно.

Так само, надзвичайно важливо періодично чистити мотор від бруду і сміття, які потрапляють в нього в процесі роботи.  Для того, щоб продовжити термін якісної служби своєї бензопили, замовте професійне обслуговування в нашому центрі.

Для замовлення наших послуг достатньо зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті.  Будь ласка, повідомте менеджеру компанії дані про Ваш інструменті – марку, модель, рік випуску.

Операції ремонту ми виконуємо в строгій відповідності до технології заводу-виготовлювача, що дозволяє зберегти фірмову гарантію.  Крім того, на всі роботи ми надаємо власну гарантію якості.

Особливості ремонту бензопил

Бензопила є прикладом дуже «щільної» конструкції – коли максимум різних за призначенням і будовою вузлів зібрані в зручний і дуже компактний агрегат.  Природно, така кількість елементів, та ще працюючих при значних навантаженнях, з часом зношується.  Щоб уникнути небажаного простою дорогого устаткування через поломки слід правильно доглядати за бензопилою.  А при її відмові звертатися для ремонту в професійний сервіс-центр.

Основні вузли бензопили – це:

 • поршневий двигун внутрішнього згоряння (разом з паливним баком розташовується всередині корпусу пили);
 • зовнішній ручної стартер;
 • головна рукоятка (для утримання і маніпулювання пилкою);
 • пильна шина (з одягненим «зубастим» ланцюгом).

Найбільшої уваги при обслуговуванні / ремонту, звичайно ж, вимагає двигун.  Ряд вузлів потребує періодичної заміни (наприклад, фільтри, свічки).  Якщо це не дотримується, двигун «відмовиться» працювати, однак таку ситуацію складно назвати «поломкою».  А ось знос циліндро-поршневої групи однозначно виправляється тільки заміною деталей новими.

При ремонті бензопил у Львові фахівці нашого сервіс-центру проводять ретельну діагностику агрегату, всі планові операції (заміну паливного фільтру, регулювання зазору свічки і т.п.), очистку агрегатів (карбюратора, глушника), а також оцінку натягу / зносу ланцюга.  Виявлені несправності відразу ж усуваються.  А після складання і остаточного регулювання механізмів обов’язково проводиться тестування бензопили під навантаженням.

Крім безпосередньо ремонту ми в обов’язковому порядку консультуємо клієнтів про способи правильної експлуатації бензопил, поточному догляді і часу планової заміни «расхідників».  В кінцевому підсумку, це дозволить вам експлуатувати інструмент довго і ефективно!

Самостійний ремонт бензопили: несправності і способи їх усунення

Бензопила – це простий пристрій, робота якого залежить від абсолютно простих умов.  Розбираючись в тому, що є першопричиною неполадок, варто враховувати багато факторів, ігнорування яких може призвести до ще більш серйозним несправностей.

Ремонт бензопил Львів своїми руками – це просто! Збої в роботі бензопил можуть виникати періодично.  Щоб їх усунути, потрібно спочатку визначити причину і походження несправності.

Можливі причини поломки

Причину неробочого стану бензопили можна шукати довго, але для початку варто переконатися в тому, що дотримані всі умови, необхідні для її справної роботи:

 • змащувальний матеріал;
 • паливо;
 • повітря;
 • іскра.

Як і у випадку з іншою технікою правильне поводження з пристроєм грає головну роль.  Якщо всі умови дотримані, з великою ймовірністю проблема криється в самому простому і очевидному.  При пошуку причини несправності варто починати найпростішим і закінчувати найскладнішим елементом непростої системи.  Не варто кидатися розбирати карбюратор, який відповідає за повітряно-паливну суміш.  Навряд чи він має якесь відношення до поломки, до того ж, подібний ремонт варто робити в спеціалізованих майстернях і не намагатися розібратися самостійно.  Найчастіше пил також не є причиною, так як при правильній роботі фільтра повітря добре очищається від сторонніх частинок.

Паливо

Причина може критися в паливі.  Якщо ви використовуєте неякісне паливо або умови його зберігання привели до погіршення корисних якостей, техніка може не тільки зламатися і зажадати серйозного ремонту, але і повністю прийти в непридатність.  Щоб паливо не ставало причиною поломки, варто прямо слідувати інструкції і готувати суміш тільки з якісним бензином і потрібної маркою масла.  В іншому випадку техніка швидко зламається, і її ремонт може виявитися непосильним завданням навіть для професійних майстрів.

Поводьтитеся з паливом за інструкцією, враховуючи всі вимоги до правильного зберігання бензину.  Якщо ви протримаєте його в каністрі більше одного або двох тижнів, ніхто не стане гарантувати вам справність експлуатованої техніки.  Умови зберігання бензину такі, що якщо ви використовуєте для цього залізні баки або користуєтеся мідними предметами (лійки, сита), відбувається окислення, яке є причиною швидкого закінчення терміну придатності будь-якого палива, будь воно навіть найякіснішим з представлених в вашому місті.  Варто також відзначити, що ємність для зберігання палива повинна бути герметичною, а вологість в приміщенні не повинна перевищувати 20%.  В іншому випадку бензин зіпсується, і його використання призведе до серйозних несправностей.

Свічки

Часта причина того, що пила не заводиться, пов’язана з тим, що свічка заливається бензином.  Це можна легко виправити, дотримуючись простій послідовності дій.  Досить вивернути свічку для подальшої просушки.  Надлишок палива зливається через отвір свічки.  Краще, якщо у вас будуть запасні свічки.  У такому випадку ви зможете відразу ж виключити даний варіант зі списку при негайній заміні.

Варто звернути увагу і на поганий контакт свічки з проводом.  Провівши перевірку і переконавшись в тому, що винна не відсутність контакту, стежте за тим, чи з’являється іскра при включенні стартера.  У разі її відсутності з максимальною вірогідністю винен електронний блок запалювання.  Дана деталь не підлягає ремонту, вона замінюється на нову.

Карбюратор

Фахівці багато уваги звертають на стан свічки, так як її огляд дає уявлення про можливу проблему.  Якщо свічка суха, це свідчить про погану подачу палива.  Тут доведеться перевіряти весь ланцюжок від самого карбюратора.  Надлишок палива виявляється за наявністю чорного нагару.  В цьому винно неправильне регулювання карбюратора, через яку подається занадто багато палива або утворюється перелив масла.

Якщо при спробі завести бензопилу вона припиняє роботу при натисканні на газ, щось погіршує надходження палива.  В такому випадку найімовірніше буде засмічення паливного фільтру або жиклера карбюратора.  У першому випадку з проблемою можна впоратися самостійно – на перевірку і чистку фільтру йде небагато часу.  А ось при засміченні жиклера краще скористатися послугами фахівця.  В іншому випадку ви ризикуєте зробити поломку більш серйозною, так як рішення проблем з карбюратором вимагає певних знань.

Фільтр

Як уже згадувалося, якщо фільтр повітря працює справно, нарікати на пил не доводиться.  Однак і його справність може піддатися сумніву.  Необхідно перевірити фільтр на потертості і прорив фільтруючого полотна.  Приділіть особливу увагу і цій деталі, щоб виключити всі варіанти.

Звичайно, велике значення має те, як ви поводитеся з технікою, в тому числі і як вона зберігається.  Не виключений варіант механічного пошкодження, після якого потрібен ремонт бензопили Львів у фахівця.  Не рекомендується розбирати бензопилу в тому випадку, якщо ви ним не є або не володієте потрібним набором навичок і багажем знань, які допомогли б вам не погіршити ситуацію.

Використовуючи різні моделі бензопил, їх власники зустрічаються з різними проблемами.  Часто несправність має передбачуваний характер і легко усувається, тому поспішати з розбиранням пристрою або негайним викликом майстра не варто.  При уважному прочитанні інструкції можна знайти вихід з будь-якої ситуації, якщо ви не нехтували елементарними правилами експлуатації тієї чи іншої техніки.

Звотній клапан

Наприклад, власники бензопил марки «Штиль» часто зустрічаються з проблемою засмічення дихального клапана.  Робота даного клапана контролює тиск в бензобаку в міру того, як витрачається бензин.  При його засміченні створюється вакуум, через що паливо не надходить в карбюратор.  Ця несправність усувається досить легко і не вимагає присутності фахівця – досить тільки прочистити клапан за допомогою звичайної швейної голки.

Щоб виключити можливу причину несправності, у випадку з дихальним клапаном потрібно від’єднати паливний шланг і переконатися в тому, що бензин випливає рівним струменем.  Якщо це відбувається із затримкою і нерівномірно, то несправність може бути усунена швидко і без втрат.

У нових моделей згаданої марки трапляються проблеми з оборотами при холостому ході.  Їх зростання викликає хвилювання у власників, проте це не причина звертатися до майстра і бити на сполох, тому що фахівці по праву вважають дану ситуацію нормальною і такою, що не потребує уваги.  Бензопили цієї марки часто поводяться подібним чином після першого опрацювання палива.

Глушник

Якщо по ходу роботи бензопили знижується потужність, варто перевірити випускний клапан і глушник.  Смолисті відкладення можуть бути причиною несправності, і швидке і грунтовне чищення виправить ситуацію.  Це ж стосується і глушника, який також може бути забитий відкладеннями, що призводить до того, що бензопила глухне на холостому ходу.  Відкладення – це наслідок горіння масла, доданого в бензин.  Особливо сильні відкладення від надлишку масла в розчині або ж від старого розчину, приготованого понад місяць тому.  Щоб очистити глушник його можна пропалити кілька годин на відкритому вогні, але краще замінити.  Для визначення даної несправності, досить відкрутити глушник і запустити двигун.  Будьте уважні, мотор без глушника працює в рази голосніше.  Заодне, через віконце глушника, можна оглянути частину поршня і циліндра на предмет задирів і залягання кілець.

Поршнева група

Трапляється і таке, що все вищезгадане перевірено, потрібні деталі замінені і власник бензопили дотримується всіх приписів не тільки по експлуатації самого пристрою, але і щодо палива, але бензопила не заводиться.  У такому випадку варто звернути увагу на циліндропоршневу систему.  Уважний огляд цих частин пристрою дозволить визначити причину несправності.  Якщо на поршні і циліндрі помітні відколи або задирки, пила працюватиме нормально при їх заміні.  Якщо поршень і циліндр в порядку, перевірку проходять поршневі кільця.  Їх знос вимагає негайної заміни.  Несправності ЦПГ пов’язані, в основному, з порушеннями правил експлуатації, а саме: старий розчин бензину + масло, невелика кількість або повна відсутність масла в розчині, зберігання пилу в сирому приміщенні, перегрів.

Маслонасос

Поломка може відбутися внаслідок недостатнього змащення ланцюга, що відбувається через протікання маслопроводу або засмічення каналів.  Чистка каналів, що подають масло, виправить ситуацію і не дозволить подальше її збільшення.  Уважно стежте за тим, щоб ланцюг залишався змащений.  Не забудьте перевірити трубки, щоб виключити механічні пошкодження, які можуть призвести до більш серйозних несправностей.  Тріщини в мастилопроводі закладаються високоякісним герметиком, що виключить подальше протікання.  Перевірити маслоподачу можна самостійно, направивши шину з ланцюгом на якусь поверхню і розгозовувавши бензопилу.  Якщо на поверхні залишаються масляні смужки, значить масло надходить на ланцюг.

Згідно з даними, кожна окрема деталь бензопили має свій термін придатності.  Є й такі, які з часом вимагають заміни за фактом механічного зносу.  Серед них:

 • шина;
 • ланцюг;
 • провідна зірочка;
 • елементи антивібраційної системи.

Не варто затягувати зі заміною даних деталей.  Це може привести до куди більш серйозних проблем, в тому числі і непридатності цілого пристрою.  Не лінуйтеся перевіряти глибину вироблення зубів і термін придатності шини.

У загальному і цілому, дотримуючись всі важливі правила і не нехтуючи елементарним доглядом за технікою, ви можете уникнути безлічі проблем, вирішення яких не завжди виходить швидким і безболісним в фінансовому плані.  Важливою і невід’ємною деталлю будь-якої техніки, яка оснащена двигуном внутрішнього згоряння, є паливо.  Якість використовуваного бензину і масла сильно впливає на роботу пристрою.  Будьте уважні з усіма комплектуючими бензопили, і несправності будуть обходити вас стороною.