Ремонт автомобільних реєстраторів Львів. Автомобільний відеореєстратор – порівняно новий гаджет, який встиг міцно увійти в повсякденне життя автолюбителів. Пристрої для запису відео на дорозі зручні у використанні, і при правильній експлуатації можуть прослужити досить довго. Власники авто дбають про свою безпеку і правовий захист – і в цьому відеореєстратор виконує допоміжну роль. Реєстратори, хоч і з’явилися на українському ринку не так давно, встигли завоювати популярність у автомобілістів, адже зйомка поїздки може стати в нагоді для вирішення багатьох спірних і складних ситуацій, які можуть виникнути на дорозі, включаючи ДТП. Відеореєстратори працюють в інтенсивному режимі, з перепадами температур, високими ризиками механічних пошкоджень. Але бувають ситуації, коли реєстратори виходять з ладу. В цьому випадку найвірнішим рішенням буде звернутися в сервісний центр компанії FIXME, де допоможуть вам відновити повний функціонал несправного приладу.

Втручання в роботу електронних систем вимагає відповідних знань, і ремонт автомобільних відеореєстраторів у Львові слід довіряти тільки фахівцям.

Основні неполадки

Відеореєстратори дозволяють записувати відеоролики великих розмірів, які стануть в нагоді, особливо у випадках, коли людина стає свідком або учасником ДТП. Найчастіше ці пристрої служать своїм власникам досить тривалий час, але все ж поломки з ними іноді трапляються. Саме з цієї причини, в нашому сервісі проводиться ремонт автомобільних реєстраторів Львів будь-якої складності.

Не варто поспішати купувати новий пристрій в разі поломки, адже є ризик, що в ньому теж можуть бути несправності або заводський брак. Здавши в ремонт авторегістратор і замінивши комплектуючі на нові, ви можете бути впевнені, що пристрій прослужить вам довше, ніж новий.

Найбільш частою несправністю відеореєстраторів є вихід з ладу USB-роз’єму або роз’єму живлення через постійне підключення зарядного пристрою. Щоб усунути цю поломку, потрібно замінити роз’єм зарядки.

Ремонт автомобільного відеореєстратора Львів може знадобитися, якщо виникли такі несправності:

 • Не вмикається;
 • Вимикається в процесі роботи;
 • Неможливо зарядити телефон або швидко втрачає заряд.
 • пошкодження роз’єму для зарядки – свідчити про нього може уривчастість процесу заряду батареї, відсутність реакції пристрою на підключення кабелю живлення, зовнішні деформації;
 • проблеми з аудіо виражаються в тому, що прилад перестав записувати або відтворювати звук, найчастіше причиною цього є поломка динаміка;
 • деренчання кришки,
 • збій операційної системи,
 • обрив шлейфів, які з’єднують екран з основною платою, веде до зникнення картинки.

Крім того, реєстратори можуть не запускатися або давати збої через перегрів зовнішньої напруги блоку, розриву клапанів конденсаторів. Інші причини, які можуть привести до необхідності ремонту автомобільних відео реєстраторів Львів: падіння, удари, неправильний монтаж, недотримання правил експлуатації, недостатній догляд, нерегулярне чищення від пилу.

Пов’язані подібні ознаки з поломками основних робочих вузлів:

 • Дисплея;
 • Блоку пам’яті;
 • Блоку живлення;
 • Панелі управління;
 • Програмного забезпечення.

Роз’єми найчастіше ламаються при недбалому або необережному поводженні. Ремонт автомобільних реєстраторів Львів може знадобитися при зносі мембрани кнопок, найчастіше кнопки включення. Виходу відеореєстратора з ладу також сприяє неправильне кріплення пристрою, вплив вологи, в тому числі конденсату і т.п.

Втручання майстрів сервісного центру компанії FIXME може знадобитися при зносі мембрани кнопок, найчастіше кнопки включення. Виходу відеореєстратора з ладу також сприяє неправильне кріплення пристрою, вплив вологи, в тому числі конденсату і т.п.

Помітили подібні збої? Не поспішайте замовляти новий прилад – залиште заявку на ремонт автомобільного відеореєстратора Львів в нашому сервісному центрі. Ремонтні роботи завжди виконуються комплексно:

 • Діагностика;
 • Виявлення несправностей;
 • Проведення робіт;
 • Заміна деталей і вузлів;
 • Післяремонтне тестування.

Ми швидко обробляємо запити, які можна залишити на офіційному сайті і чи ж зателефонувавши в кол-центр. Доставка обладнання в ремонт автомобільного відеореєстратора Львів можлива особистим візитом власника або ж кур’єрською доставкою. Ми завжди тримаємо високий рівень інформованості власника – повідомляємо про всі обсяги робіт, вартість та зміни в ході роботи.

Крім ремонту в перелік послуг, що надаються входять діагностика, технічне обслуговування. Наші фахівці можуть також проконсультувати власника пристрою про правильність його експлуатації для запобігання поломок.

Сервісний центр компанії FIXME займається ремонтом автомобільних відео реєстраторів Львів будь-якої моделі і з будь-яким видом несправності. Діагностика проводиться на професійному обладнанні, що дозволяє швидко виявити причину поломки, і оперативно її усунути. Ціна на ремонт автомобільних відеореєстраторів прийнятна для різних верств населення.

Кваліфікація співробітників сервісного центру компанії FIXME дозволяє проводити ремонт автомобільних відеореєстраторів у Львові на найвищому рівні. При необхідності виконуємо прошивку і профілактичне чищення пристрою.

Як рекомендують фахівці центру компанії FIXME – ремонтувати самостійно відеореєстратор не варто. Некваліфіковане втручання може порушити умови гарантійного обслуговування, або ж повністю вивести пристрій з ладу. Звертайтеся в наш сервісний центр, і ми подбаємо про те, щоб ваше обладнання не тільки було виправлено, а й прослужило вірою і правдою ще багато годин.

Як самостійно зробити ремонт автомобільного відеореєстратора?

Відеореєстраторами оснащують свої транспортні засоби багато сучасних автолюбителів. Популярність цих пристроїв дуже висока, оскільки жоден водій не може недооцінювати важливість їх застосування. Але як і будь-який інший девайс, реєстратори мають властивість з часом виходити з ладу. В яких випадках проводиться ремонт автомобільних відеореєстраторів Львів і як виправити причину неполадок – про це читайте нижче.

Характерні поломки відеореєстраторів та способи їх усунення

Які несправності характерні для автомобільних реєстраторів, як розібрати і відремонтувати пристрій своїми руками?

Пропонуємо ознайомитися з переліком неполадок, що найбільш зустрічаються, і варіантами вирішення проблем:

 1. Помилка пам’яті, реєстратор пищить, запис обривається. Пристрій може намагатися почати запис, але через кілька секунд відбувається скидання, після чого девайс знову намагається активуватися. В даному випадку причина, найімовірніше, полягає в адаптері накопичувача пам’яті, зокрема, карти MicroSD. Як показує практика, навіть форматування флешки допомагає далеко не завжди, через якийсь час проблема повторюється. Причина може критися в механічному пошкодженні флешки і відновити її, найімовірніше, не вдасться, тому накопичувач доведеться міняти.
 2. Пристрій не може почати запис, весь час знаходиться в режимі очікування. Коли водій підключає девайс до електромережі авто, пристрій не може почати запис, при цьому реєстратор не виходить з режиму очікування. Така несправність зустрічається досить рідко, тим не менш, вона залишається актуальною. В даному випадку причина неполадки в роботі гаджета, як і в попередньому випадку, найімовірніше криється в пошкодженні картки пам’яті. Заміна накопичувача дозволить вирішити проблему.
 3. Коли водій намагається підключити девайс до бортової мережі, встановлюючи штекер в прикурювач, дисплей реєстратора загоряється на короткий час, після чого практично відразу гасне. Іноді гаджет зовсім не включається. У деяких моделях може відображатися меню і налаштування, але пристрій все одно не реагує на натискання кнопок управління. В даному випадку причина несправності, найімовірніше, полягає в використанні неоригінального дроту для підключення. І хоча сам кабель підходить до штекера MicroUSB, його розпаювання може відрізнятися від оригінального. Відповідно, гаджет буде правильно функціонувати тільки з проводом, який йде в комплекті. Якщо ви купуєте провід із зарядним пристроєм в магазині з мобільними телефонами, то повинні розуміти, що розпаювання може не підійти.

 1. Пристрій зависає, іноді відразу ж після активації, в деяких випадках – через кілька годин роботи. Така проблема, як показує практика, більш актуальна для FullHD пристроїв, але може зустрічатися і в більш простих моделях. В такому випадку водієві доводиться витягувати акумуляторну батарею з пристрою або тиснути на клавішу перезавантаження. Якщо мова йде про FullHD реєстратори, то потрібно пам’ятати, що девайси такого типу, тобто що працюють з високим розширенням, характеризуються поганою сумісністю з дешевими накопичувачами пам’яті. Тобто якщо ви використовуєте недорогу флешку, то повинні розуміти, що проблема криється саме в ній. Такі реєстратора оптимальніше всього можуть працювати з високошвидкісними накопичувачами пам’яті, які відносяться до певного класу. Причому цей клас повинен бути вказаний в сервісній книжці.
 2. Пристрій самовільно вимикається, також може автоматично зупиняти запис без команди користувача, якщо девайс оснащений навігатором, то він може самостійно змінювати маршрут. Відразу ж слід зазначити, що така проблема більш актуальна для недорогих китайських реєстраторів. Як варіант, при такому «глюці» можна спробувати перезавантажити гаджет, але скоріше за все, це допоможе ненадовго. Як показує практика, причина проблеми найчастіше полягає в використанні низькоякісного зарядного пристрою з microUSB виходом. Зокрема, мова йде про частину адаптера, яка встановлюється в прикурювач. Можна спробувати використовувати інший зарядний адаптер.
 3. Девайс розрядився, а після зарядки або підключення до бортової мережі він відмовляється реагувати на клавіші управління. В тому числі, мова йде про кнопку Reset. Проблема актуальна для багатьох моделей реєстраторів, як дешевих, так і більш дорогих. В даному випадку причина, найімовірніше, полягає в механізмі заряджання батареї. Коли заряд девайса закінчується, через несправність механізму реєстратор не може прийняти струм, тому користувачеві доводиться демонтувати акумулятор і підключати гаджет безпосередньо до мережі. Для усунення несправності такого плану необхідно уважно перевірити розпаювання роз’єму.
 4. У холодну пору року, коли температура повітря дуже низька, девайс може повільно включатися, екран може блимати, при цьому для активації і запису відео реєстратору потрібно багато часу. Як ви вже зрозуміли, причина криється в низьких температурах.

Інструкція по демонтажу та ремонту

Якщо причина несправності криється в непрацездатності самої плати, то вирішити таку проблему в домашніх умовах не вийде. Більш того, перепаяти схему може не кожен майстер, тим більше, якщо плата не підлягає ремонту.

Якщо ж причина криється в непрацездатності роз’єму, що відбувається найчастіше, то для вирішення проблеми потрібно виконати наступні дії:

 1. Важливо знати! У кожного автомобіліста має бути універсальний пристрій для діагностики свого автомобіля. В першу чергу відеореєстратор потрібно демонтувати. Для початку вимкніть запалювання, для запобігання можливого замикання від’єднайте клеми від акумуляторної батареї.
 2. Вимкніть провід живлення, підключений до девайсу.
 3. Демонтуйте його з місця кріплення. Фіксатори можуть бути різними, тому дійте по ситуації. Можна просто зняти присоску з лобового скла.
 4. Далі, проводиться розбирання гаджета. Щоб зробити це, вам буде потрібно маленька викрутка з хрестовим наконечником або ж спеціальна відмичка, якою користуються фахівці з ремонту смартфонів.
 5. Потім необхідно буде заземлити паяльник. Щоб зробити це, один кінець дроту, негативний, слід припаяти до корпусу, а позитивний – до корпусу паяльника.
 6. Для заміни роз’єму треба максимально нагріти елементи кріплення девайса, але не розплавити їх. Так ви зможете відпаяти контакти роз’єму і витягти його. Після демонтажу до того самого місця припаюється новий роз’єм. Якщо ви помітили, що на платі є інші обірвані контакти, то їх слід припаяти, але перед цим точно дізнайтеся, які функції виконують пошкоджені механізми.

Висновок

Підсумувавши цей матеріал, рекомендуємо ознайомитися з декількома порадами, дотримання яких дозволить запобігти необхідність проведення ремонту автомобільних відеореєстраторів Львів :

 1. В першу чергу, завжди правильно вибирайте відеореєстратори при покупці. Бажано не купувати занадто дешеві, а також багатофункціональні моделі, оскільки такі гаджети ламаються частіше за інших.
 2. Постарайтеся не допустити падіння реєстратора і інших пошкоджень пристрою.
 3. Періодично проводьте очищення гаджета від пилу і бруду, зокрема, приділяйте час роз’ємам.
 4. Взимку, при низьких негативних температурах краще забирайте відеореєстратор додому, коли залишаєте авто на стоянці. Постійні температурні перепади сприяють утворенню конденсату всередині пристрою, що може відбитися на його функціональності.