Ремонт автомагнітол Львів. Більшість автомобілів укомплектовано автомагнітолами, які для багатьох водіїв є невід’ємним аксесуаром, що дозволяє трохи розрядити обстановку під час їзди улюбленими музичними композиціями. Але, на превеликий жаль, настає такий момент, коли магнітола просто-напросто виходить з ладу.

Вихід з ладу автомагнітоли стає причиною безлічі незручностей, оскільки за їх ремонт на сьогоднішній день береться дуже нечисленна кількість спеціалізованих майстерень. Але незважаючи на це, Вам все-таки не варто турбуватися, якщо магнітола Вашого автомобіля в один прекрасний день перестала працювати! Сервісний центр компанії FIXME готовий здійснити ремонт автомагнітол у Львові якісно і в максимально стислі терміни.

Сервіс центр ремонтує практично всі типи автомагнітол більшості виробників. Наші кваліфіковані фахівці готові виправити такі поломки автомагнітол: повне знеструмлення магнітоли, пошкодження підсилювача та механізмів, вихід з ладу підсвічування дисплея і кнопок і багато інших неполадок. Крім цього, попередньо ми здійснюємо повну діагностику Вашого пристрою, щоб в кінцевому підсумку визначити точні причини поломки і можливі шляхи вирішення проблеми.

У нашому сервісному центрі працюють виключно висококваліфіковані фахівці, які якісно здійснять ремонт автомагнітол у Львові, використовуючи для цього сучасне обладнання, інструменти та виключно оригінальні запчастини.

Користуючись послугами з ремонту автомагнітоли в сервісному центрі компанії FIXME, Ви зможете заощадити значну суму грошей, оскільки наші працівники здійснять якісний ремонт автомагнітоли у Львові, а це значить, що Вам вже не доведеться викладати пристойну суму грошей для придбання нової магнітоли .

Таку послугу, як ремонт автомагітол та іншої автомобільної техніки пропонує безліч сервісний центрів у Львові. Але ось чи багато хто можуть похвалитися якістю виконуваних робіт? Від чого залежить така суб’єктивна оцінка, як оцінка якості ремонту? Чому ж суб’єктивна, запитаєте ви? Дуже навіть об’єктивна – або добре зробили, чи ні, які можуть бути варіанти? Насправді варіантів може бути багато, адже ремонт це не якийсь одномоментний процес, він складається з великої кількості етапів.

Один з перших етапів такої послуги, наприклад, як ремонт автомагнітол Львів, є первинна консультація клієнта. Часто трапляється така ситуація, що нічого і не зламалося зовсім, просто щось відійшло, або ще більш тривіальний випадок – клієнт просто забув як користуватися магнітолою! Так, і таке буває часто – натиснув на якусь кнопку випадково, і все, несе приймач в майстерню з непрацюючим звуком, хоча все в повному порядку … по крайней мере з автомагнітолою …

Якщо, все ж, проблема з апаратом має місце бути, необхідно провести первинну діагностику, на якій хоча б попередньо з’ясувати, в чому може бути справа. Часто відносно точний діагноз техніці можна поставити після первинного огляду, навіть не розбираючи сам апарат. Ця проста для досвідченого майстра процедура економить багато часу для клієнта і багато сил для персоналу сервісного центру, звільняючи час для більш складних випадків та індивідуального підходу до кожного замовника. Адже, цілком можливо, клієнт і не буде проводити ремонт автомагнітоли Львів, а вважатиме за краще купити нову – а для нас важливий задоволений клієнт, а не кількість відремонтованої автомобільної техніки!

Типові несправності автомагнітоли: як їх шукати і виправити ?

Автомобільна магнітола, як і будь-який інший пристрій або механізм в машині, може вийти з ладу. Як показує практика, ремонт автомагнітол Львів зазвичай проводиться в разі неправильної експлуатації пристрою або при виникненні несправностей, які не пов’язані з використанням. Ми пропонуємо ознайомитися з основними причинами та способами усунення поломок аудіосистем.

Причини

Штатна автомобільна магнітола

Ні для кого не секрет, що з часом експлуатації механічні елементи мультимедійної системи мають властивість зношуватися. Отже, якщо система не включається або відключається, необхідно провести або її ремонт, або заміну.

Але для початку давайте розберемося в основних причинах, за якими не працює магнітола:

 1. Забрудненість пристрою. Якщо перестала працювати магнітола, це може бути пов’язано з забрудненням механізмів – між ними може накопичуватися бруд або пил, особливо, якщо система використовується в жорстких умовах. Як правило, в такому випадку ламаються оптичні або механічні компоненти. Однією з ознак забруднення є залипання диска і неможливість його нормального відтворення.
 2. Також причиною, можуть служити механічні несправності. Такий тип поломки зазвичай пов’язаний з ланцюгом живлення. Якщо підключення головного пристрою було зроблено неправильно спочатку, або для електричного кола характерні різкі перепади, то дивуватися нема чому. Перший симптом проблем з ланцюгом живлення – це відсутність підсвічування екрану або неможливість запуску магнітоли.

Плата аудіосистеми для авто

Несправності і способи їх усунення

Перед тим, як витягнути з машини і приступити до  ремонту автомагнітоли Львів, ознайомтеся з переліком несправностей, характерних для аудіосистем. Дістати і відремонтувати автомагнітолу з машини – не така проблема, але перед тим, як її витягти, необхідно точно знати, що ремонтувати.

Відсутнє підсвічування дисплея або система не включається

 1. Можливо, проблема полягає у відсутності живлення на +5. Якщо ви вирішили дістати пристрій і відремонтувати своїми руками, в першу чергу потрібно приділити увагу діагностиці другого контакту роз’єму СN701. На ньому має бути напруга в плюсі ​​на 14 вольт, це напруга повинна передаватися на колектори транзисторів. Якщо напруги немає, ремонт автомагнітол Львів полягає в заміні транзисторів або стабілітрона.
 2. Відсутній сигнал активації живлення. Перед тим, як проводити ремонт автомагнітол, потрібно перевірити напругу + 4.8 вольта на сороковому контакті контролера IZ901. Також слід перевірити наявність імпульсу на третьому контакті контролера.

Продзвонювання мультимедійної системи мультиметром

Автомагнітола включається, але немає звуку або фонить

Ремонт автомагнітол Львів самостійно або у фахівця потрібно проводити, якщо гучності звуку немає або при збільшенні гучності і програванні треків звук фонить.

Варіантів може бути декілька:

 1. При запуску двигуна звуку немає. Якщо звук пропав і при збільшенні гучності або його немає, зазвичай це пов’язано з відсутністю сигналу Stand.By. У цьому випадку, коли звук пропав і його немає, слід перевірити імпульс високого рівня на +4.8 вольт. Йдеться про четвертий контакт контролера IC901. Якщо звук пропав, при цьому імпульсу немає, то ремонт автомагнітол полягає в заміні контролера. Якщо при запуску двигуна і збільшення гучності звук пропав, потрібно провести діагностику чотирьох контактів підсилювачів потужності.
 2. При запуску двигуна звук фонить. Якщо звук фонить при збільшенні гучності, перевірте наявність напруги на базах, отриманий параметр не повинен бути рівний нулю. Часто буває, що звук фонить при збільшенні гучності через нульову напругу – якщо це так, то ремонт автомагнітол Львів буде грунтуватися на заміні транзисторів. Також звук іноді фонить при підвищенні гучності через неробочу кнопку Mute – є ймовірність, що проблема полягає в контролері. Якщо з гучністю звуку виникли проблеми, потрібно провести діагностику транзистора Q802.
 3. Проблеми з гучністю можуть бути обумовлені непрацездатністю однієї або декількох схем на підсилювачі. Якщо звучання немає, потрібно продіагностувати весь «шлях» від входу і до виходу кожної схеми. Ремонт магнітол зводиться до заміни перехідних конденсаторів або схем.

Не читає диски, флешку або диск застряг

Чому магнітола не читає флешку або диск після запуску двигуна? Диск застряг, заїкається, система не бачить флешку?

Причини можуть бути наступні:

 1. Магнітола не читає флешку, не бачить диск або диск заїкається або застряг після запуску двигуна. Можливо, пристрій просто не розуміє формат запису. Ремонт магнітол Львів в даному випадку не потрібен, потрібно просто записати диск в іншому форматі.
 2. Якщо система при старті двигуна не бачить диск, диск застряг, заїкається або гріється, це може бути пов’язано з забрудненням оптичної лінзи. Як сказано вище, проблеми в роботі кнопок і пристрою в цілому після запуску двигуна можуть бути пов’язані саме з брудом. У цьому випадку проблема вирішується шляхом використання спеціального миючого диску. Експлуатація такого диску здійснюється відповідно до вимог, зазначених в інструкції. Можна зробити самостійну очистку системи шляхом продувки елементів або очищенням за допомогою ватки.
 3. Ще однією причиною може служити відсутність струму лазера, позбутися від такої несправності можна шляхом його регулювання.
 4. Непрацездатність шлейфів і проводів. Можливо, в ході експлуатації авто всередині конструкції просто ослабли шурупи, або це може бути витік резисторів.

Не працюють кнопки

Не працюють кнопки – причин кілька. По-перше, це може бути механічне пошкодження кнопок. Щоб відновити працездатність кнопок, необхідно розібрати передню панель і перевірити стан контактів. Можливо, контакти від кнопок просто відходять і їх необхідно перепаяти. Якщо кнопка є непрацездатною, то її доведеться міняти.

По-друге, проблема з кнопками може бути обумовлена ​​збоєм в роботі програмного забезпечення. Несправність вирішується шляхом перезавантаження аудіосистеми і повернення її функціоналу до заводської конфігурації. Всі налаштування будуть стерті з пам’яті. Після повернення до заводських налаштувань пристрій необхідно відключити на кілька хвилин.

Пристрій гріється

Якщо магнітола гріється і довільно вимикається, причин може бути кілька:

 1. Система гріється і вимикається в результаті поганого заживлення. Відсутність живлення призведе до того, що магнітола вимикається довільно, або це пов’язано зі збоями в живленні. Коли магнітола гріється і вимикається, потрібно перевірити кабель живлення – можливо, він просто відходить або зламався, тоді його доведеться міняти.
 2. Девайс гріється через погану вентиляцію і при перегріванні вимикається. Якщо система гріється, це говорить про недостатню вентиляцію. Така несправність актуальна для магнітол Pioneer і, як запевняють автовласники таких систем, в цьому немає нічого страшного. Але якщо система гріється постійно і при цьому вимикається, потрібно продумати додаткову вентиляцію.
 3. Іноді пристрій вимикається через збої в забезпеченні програмному. Таку несправність можна спробувати вирішити шляхом скидання магнітоли до заводських налаштувань.

Як  можна визначити проблему з автомобільним радіо самостійно?

Як і інші портативні стерео пристрою, автомобільне радіо / магнітофон / програвач компакт-дисків вразливе для механічних проблем, викликаних брудом і вологістю. Слідкуйте за тим, щоб система була чистою і сухою, щоб звести до мінімуму проблеми і ремонт. Дві найбільш поширені проблеми – статичний шум і несправна антена.

Якщо радіо не працює, переконайтеся, що автомобільний акумулятор повністю заряджений. Також перевірте під панеллю приладів будь-які проводи, які могли бути від’єднані.

Якщо звук нечіткий, розберіть пристрій і знайдіть регулятор гучності. Розпиліть очищувач електричних контактів на регулятор і кілька разів поверніть або змістіть регулятор, щоб змастити механізм. Замініть пошкоджену або зламану антену.

Якщо радіосигнал потріскує, перевірте надійність підключення антени. Перевірте заземлення акумулятора, щоб переконатися, що воно щільне. Крім того, знайдіть і замініть фільтр придушення шуму на генераторі або поруч з ним. Вам знадобиться керівництво по експлуатації автомобіля, керівництво по обслуговуванню або послужливий продавець автозапчастин, щоб знайти і замінити його.

Не забувайте чистити касетну деку і програвач компакт-дисків вашого автомобіля не рідше двох разів на рік, в залежності від того, як часто ви ними користуєтеся. Використовуйте очищувач касетної стрічки або комплект для очищення компакт-дисків відповідно до рекомендацій виробника.

Що потрібно для ремонту автомагнітоли?

Більшість сучасних радіоприймачів побудовані на друкованих платах, які не може ремонтувати ніхто, крім навчених фахівців. Тим не менш, є ще тести, які можна виконати, і деталі, які можна замінити. Перевірте наявність деталей і інструментів у місцевого постачальника автозапчастин або електроніки. Ось що вам знадобиться:

 • Викрутки
 • Гайкові ключі
 • Електронний очищувач контактів
 • денатурований спирт
 • Паяльник і припой

Які кроки по ремонту автомагнітоли?

Діагностика шуму клацань на автомобільному радіо

Якщо звук є пронизливим виттям, який посилюється в міру збільшення швидкості двигуна, причиною, ймовірно, є несправний фільтр придушення шуму. Купіть блок для точної заміни в магазині автозапчастин і переконайтеся, що до нього додаються інструкції по встановленню.

Якщо звук являє собою цокання, яке не стає вище, але стає більш частим у міру збільшення швидкості двигуна, ймовірно, це несправні дроти свічки запалювання або несправний конденсатор котушки запалювання. Купуйте запасні частини в магазині автозапчастин, який проконсультує вас по встановленню.

Заміна зовнішньої автомобільної радіоантени

Відпустіть гайку кріплення антени на крилі автомобіля і зніміть антену. Якщо кріпильної гайки немає, вам може знадобитися доступ до неї з нижньої сторони крила. У деяких випадках для зняття гайки буде потрібен спеціальний інструмент.

Дотримуйтесь інструкцій виробника по встановленню нової антени.

Замінити вбудовану автомобільну радіоантену

Ви не можете. Багато автомобільних антен вбудовані в раму або кузов автомобіля. Щоб визначити, чи можна замінити антену вашого автомобіля, зверніться до керівництва користувача або запитайте продавця автозапчастин.

Знімаємо автомагнітолу

Є багато моделей і установок, так що це загальне обговорення. Автомобільні радіоприймачі зазвичай утримуються скобами. Лицьова панель – це декоративна кришка, що приховує кріплення (гвинти та гайки), що утримує магнітолу на кронштейнах. Після зняття радіоблок ковзає до вас, дозволяючи відключити електричні з’єднання до джерела живлення, динаміка і антеної системі. На щастя, більшість сучасних автомобільних радіоприймачів взаємозамінні і включають інструкції по встановленню.

Очистіть автомобільні радіоелектронні компоненти
 • Вимкніть ресивер і відкрийте корпус.
 • Використовуйте стиснене повітря, щоб здувати пил з компонентів, включаючи всі шнури живлення і роз’єми для динаміків.
 • При необхідності використовуйте очисник електричних контактів або ватяний тампон, змочений денатурованим спиртом.
 • Якщо ви виявите зламані компоненти на друкованій платі, замініть друковану плату. Ви можете використовувати паяльник і електронний припій, щоб спробувати відремонтувати компонент перед покупкою нової друкованої плати.