Ремонт апаратів для педікюру та манікюру Львів (постгарантійні) виконує наш сервісний центр компанії FIXME.

Також ми приймаємо на обслуговування (профілактичне чищення та ремонт) апарати (фрезери) і наконечники (ручки).

Термін ремонту складає від 30 хвилин до 24 годин у разі наявності запасних частин, в інших випадках (при відсутності запчастин) терміни обумовлюються індивідуально, якщо інше не обумовлено з Клієнтом.

 Рекомендація після покупки нового апарату для манікюру і педікюру

Для підтримки високої надійності необхідно раз на півроку здійснювати чищення мікромотора і наконечника, так як в процесі роботи апарату накопичується значна кількість пилу і бруду. Це призводить до передчасного виходу з ладу підшипників і двигуна. Протягом гарантійного терміну чищення самого апарату, а також цанги мікромотору здійснюється на платній основі. Ще важливою особливістю апаратів для манікюру і педикюру є тримач фрeз і борів, завжди залишайте в ручці з мотором фрезу або штифт, що йде в комплекті.

Основні ознаки поломки апаратів для манікюру і педікюру

 • Cвист і шурхіт при роботі манікюрної машинки – ремонт або заміна підшипників
 • Нагрівання ручки – профілактичне чищення або заміна ротору
 • Переривчаста робота (зміна обертів, ривки) – заміна щіток, заміна проводу, чищення
 • Насилу входять бори і фрези можлива вібрація – чищення цaнги, налаштування
 • Падіння ручки, можливе повне розбалансування ручки – заміна підшипників, цанги, ротора
Поломки блоку управління
 • Немає регулювання обертів (машинка для манікюру працює на max рівні) і регулювання з ривками – ремонт плати управління
 • Немає реверсу в ту або іншу сторону – заміна або ремонт перемикача
 • Блок не включається – заміна перемикача, згорів запобіжник, ремонт трансформатора або плати управління.

Ми виконуємо будь-якої складності ремонт і обслуговування апаратів для манікюру і педикюру у Львові.

Сучасні методики виконання манікюру і педикюру передбачають використання апаратів (машинки для манікюру і педикюру) в салонах краси. Багато хто працює з ними на дому, а хтось купує для індивідуального користування. В руках майстра такий апарат може творити чудеса.

Перед тим, як купити машинку для манікюру, необхідно знати все про особливості її роботи. Машинку можна використовувати для манікюру, педикюру, а також корекції або зняття штучних нігтів.

Машинка для манікюру не займає багато місця, з її допомогою нігті можливо привести в порядок, не витративши, при цьому, багато часу.

Апаратний манікюр забезпечує більш професійну обробку кутикули, бічних валиків, подушечок пальців, можна більш акуратно і рівно прибрати зайву довжину або товщину нігтів, незамінний при роботі з сухою проблемною шкірою, виключає можливість появи задирок.

Не так уже й часто але апарати виходять з ладу, і тут у майстра манікюру постає питання, купувати новий апарат, або нести в ремонт свій, який відмовив в роботі. Що ж може статися з апаратом, які ознаки відчуваються перед поломкою, відмовою цієї потрібної машинки.

 • Ви включили апарат, але сигнальна лампочка не загорілася, і апарат не подає ознаки життя. У кожного електроприладу є запобіжник, якщо ви зможете визначити згорілий він чи ні, то це не проблема і поміняти його ви зможете самі, зазвичай в комплекті апаратів для манікюру педикюру є комплект запасних частин. Серед них як раз і є присутнім запобіжник. Поміняли, включили і знову не працює значить переходимо до пункту 2.
 • Можливо що десь переламаний шнур живлення, ось тут вже якщо немає певного обладнання та навичок, вам не розібратися, в такому випадку ваша дорога до нас. Ремонт і усунення цієї неполадки у нас коштує 120 гривень, дорого ??? Ні шановні, не дорого, так як якщо ми беремо апарат в ремонт, ми його розкриваємо повністю, ми його почистимо всередині і зовні, ви б бачили скільки засохлого пилу від кутикули і нігтів всередині блоку управління, до речі через що апарат також може вийти з ладу, про це в 3-му пункті.
 • Чи бувають випадки коли пил, що накопичився, забиває контакти самої кнопки вкл / вимкн. І тут вам самим теж не розібратися. По-перше є кнопки нерозбірні, а якщо і розбірні, то розкрити і почистити знову-ж, зможе тільки фахівець. Якщо ми міняємо кнопку на нову, то ви заплатите за нову кнопку, (20-40 грн.) І + за чистку і ремонт ще 100 грн. Якщо кнопка залишається старою, не змінюється, то і ціна ремонту і чищення залишиться все ті ж 120 гривень.
 • Якщо ви бачите що при включенні апарату лампочка електроживлення загорілася, а сам наконечник, мікромотор, не працює, то насамперед ми дивимося шнур що йде від блоку управління до наконечника, якщо є обрив, ми його усунемо, якщо немає обриву і живлення в електроланцюзі від блоку до наконечника присутнє, то це вже зовсім інша історія, це вже складніше, тут справа в самій ручці (наконечник з мікромотором)

Основні проблеми апаратів для манікюру і їх рішення перед ремонтом

Напевно, кожен стикався з такими проблемами в роботі апарату як сильне нагрівання ручки, вібрації при роботі з фрезами або незрозумілий шум. Всі ці неполадки прямим чином пов’язані з тим, як ви доглядаєте за апаратом або використовуєте його. Отже, які ж збої в роботі найчастіше виникають і чому? Ми провели бесіду з майстрами і ось, з якими проблемами вони стикалися, і чому вони взагалі в такому порядку:

1.     Сильне нагрівання ручки

Тут відразу кілька причин, сама явна – неправильна експлуатація. Якщо довго використовувати апарат на високих оборотах, то згодом перегрівається ротор і може розплавитися сам механізм, тому потрібно давати апарату “відпочити”. Якщо і це не допомогло, то справа в підшипниках: вони або з браком, або не підходять для роботи на високих оборотах, або ж були неправильно встановлені при заміні ручки. Буває таке, що майстри звертаються до сервісних центрів, і ці підшипники їм просто змащують, запевняючи, що робота повинна налагодитися. Запам’ятайте, що підшипники – витратний матеріал, який потребує заміни! Попрацювавши з змазаними підшипниками, ви ризикуєте розпрощатися з ручкою назавжди. Не шкодуйте грошей на дорожчі і якісніші матеріали, це в майбутньому заощадить вам багато коштів на ремонті.

2.     Вібрація в ручці при роботі з фрезою

·        Вібрація при роботі погано центровоних фрез, тобто кривих фрезах

Фрези досить часто стають кривими після падіння, довгої експлуатації, а також їх руйнує дію дезінфікуючих засобів і стерилізація високими температурами. Іноді навіть в магазинах трапляються пошкоджені фрези, тому завжди перевіряйте їх при покупці. Зрозуміло, що криві фрези вже годі було використовувати в роботі.

·        Вібрують все манікюрні фрези, навіть нові і не пошкоджені?

Так, таке теж буває. Але справа вже не в фрезах, а в механізмі затиску фрези – цанзі. Вона виходить з ладу також через неправильну експлуатацію. Визначити стан цанги і провести її заміну може тільки фахівець в сервісному центрі.

3.     Фрези туго вставляються в ручку або взагалі не витягуються

·        Корозія в цанзі

Досить часто майстри рясно “поливають” ручку апарату дезінфікуючими засобами. Так як всі ці засоби на водній основі, то вони проникають всередину і починається процес корозії, простіше кажучи, ручка починає іржавіти. Якщо хочете уникнути цього, то протирайте механізми спиртом.

·        Неправильна експлуатація

Не рекомендується замикати або зберігати тривалий час наконечник без фрези.

4.     З’явився незрозумілий шум при роботі апарату, звук, якого раніше не було

·        Знос підшипників

Як вже сказали раніше, підшипники – витратний матеріал, який потребує заміни. Поява металевого шуму – результат порушень в їх роботі.

·        У ручку потрапив сторонній предмет

“ТОП” предметів, що потрапляють в ручку – волосся і рукавички, тому важливо дотримуватися техніки безпеки під час роботи, а саме:

 1. працювати необхідно в спецодязі і захисних окулярах, волосся прибрані під головний убір;
 2. робоча зона повинна бути добре освітлена;
 3. роботи по обробці нігтьової пластини повинні проводитися при включеному манікюрному пилососі;
 4. перед початком роботи краще переконатися в справній роботі всіх кнопок, перемикачів.

5.     Пропадає потужність ручки, ривки при роботі

В основному, це гарантійний випадок і краще відносити обладнання до спеціалізованого сервісного центру. Причини цієї проблеми криються в несправній роботі кабелю мікромотора, колекторних щіток і регулятора швидкості.

Це основні проблеми, з якими ви можете зіткнутися при використанні апарату. Краще не намагатися відремонтувати його вдома, а віднести до фахівців, ну і, звичайно ж, спочатку вибирати якісні комплектуючі.

Догляд за апаратом і правила експлуатації апарату

“Життя” вашого апарату багато в чому залежить від того, як ви за ним доглядаєте. Ось пару рекомендацій з чищення апарату:

1.     Регулярная чистка апарату від опилу

Опил всюди проникає і все забиває. Знос рухомих частин збільшується, апарат починає грітися, підшипники зношуються набагато швидше. Багато майстрів працюють з одним і тим же апаратом 8-10 років, і все тому, що раз на півроку вони здають наконечники в чистку.

 1. Як часто чистити апарат для манікюру

Як завжди, все індивідуально. Залежить від процедур і навантаження. В середньому, при роботі апарату в салоні і 4-6 клієнтів в день чищення апарату потрібно раз на півроку. А так – стежте за роботою апарату, “прислухайтеся” до нього. Якщо він став сильніше ніж зазвичай грітися або шуміти – біжіть чистити.

3.     Де чистити апарат для манікюру?

У спеціалізованих центрах вашого міста. Але ні в якому разі не самостійно, можете завдати тільки більшої шкоди.

Ну і варто згадати про правильну експлуатацію:

 • не тисніть на стопу під час апаратної процедури. Ви не тільки травмуєте шкіру, але і пошкодити прилад. Якщо ручка погнеться, машинка стане непридатною для подальшого використання. Її доведеться ремонтувати;
 • міняйте насадки за правилами, описаним в інструкції. Не застосовуйте сторонніх предметів для ослаблення фіксації і вилучення фрез, інакше пошкодите затиск;
 • після кожного використання очищайте насадки від частинок нігтів і шкіри;
 • зберігайте щітки і фрези в сухому і захищеному від пилу футлярі, спеціально призначеному для цього;
 • регулярно проводьте технічний огляд апарату. Регулюйте, очищайте, міняйте зношені і пошкоджені насадки.

Дотримуючись цих простих, але важливих правил, ви продовжите життя своєму апарату і заощадите гроші. І завжди читайте керівництва по експлуатації, купуючи новий апарат.