Ремонт антен Львів. Наша компанія FIXME – це штат висококваліфікованих фахівців, які завжди готові прийти на допомогу телеглядачеві, і не має значення рівень складності поломки антени. Навряд чи хто зважиться посперечатися з тим, що антена – головний пристрій для мовлення на вашому телевізорі всесвітньої інформації. Існують інші види джерел інформації, але телевізор залишається найбільш популярним приймачем передає телевізійні сигнали зображення і звуку.

Майстри готові оперативно здійснити виїзд на об’єкт по Львову і всієї Львівської області, адже в кожному населеному пункті Львівшини знаходиться своя бригада майстрів. Майстер використовує всі необхідні вимірювальні прилади для проведення діагностичних робіт всієї у Вас встановленої телевізійної системи, вартість діагностики антени складе всього 400 гривень, далі майстер по ремонту антен визначить поломку і проведе ремонт антен Львів всіх типів, незалежно від ступеня складності несправності. Час приїзду майстра до вас додому для проведення ремонтних робіт по антені призначаєте Ви. Варто відзначити, що ціни на ремонт антен Львів доступні і необтяжливі для сімейного бюджету.

Зустрічаються випадки, коли антена, підсилювач та інші комплектуючі знаходяться в робочому стані, але антенний телевізійний кабель несправний, але ж усім відомо, що кабель невід’ємна частина антеної системи, без якої не можна коректно налаштувати канали на телевізорі.

Наші професіонали зроблять ремонт антенного кабелю, ефірної антени, супутникової тарілки, при необхідності відремонтують розетки телевізійні, з’єднувальні роз’єми і штекер. Фахівці, які працюють у нас не можуть тільки одне – неякісно виконувати свою роботу.

Вам достатньо зателефонувати нам по телефону, і ми вже почнемо поспішати до Вас на допомогу!

Ремонт механічних пошкоджень тв антени

Механічні порушення можуть проявлятися при падінні або пошкодженні телевізійного обладнання (антени, підсилювача, тюнера, ресивера); пошкодженні тв кабелю; несправності антенних комплектуючих; порушенні ізоляції кабелю. Ремонт найчастіше потрібен через необхідність зміцнення кріпильних елементів антени або заміни щоглового обладнання. Майстер дійсно професійно проведе всі необхідні ремонтні роботи по антенному обладнанні в будь-який зручний час для Вас. Ви отримаєте не тільки механічно відремонтовану антену, але впевнено-стабільний показник рівня сигналу, відсутність картинки низької якості. Ремонт антени Львів, виконаний фахівцем по антенам один раз, дасть гарантію забути про різні неполадки на довгий час.

Ремонт ефірних антен

Ми здійснюємо ремонт різних типів антен. Ремонт ефірних антен буває з різних причин! Найпоширеніші з них: впала антена. Опади заливають всі не призначені для вологи місця і поломка забезпечена. Ще одна причина – це вихід з ладу підсилювача, він іноді починає давати перешкоди, які відображаються на екрані телевізора найхимернішими колами, хвилями, і фігурами різної форми. В даному випадку ремонт антени Львів полягає в заміні підсилювача на новий! Ремонт антенного кабелю необхідний у випадках, коли антена вийшла з ладу і відмовляється працювати! Якщо ваш телевізор погано показує, то в першу чергу необхідно діагностувати антену і кабель. Викликаючи професійного антенного майстра додому, ви завжди економите свій час і гроші! Адже можна довгий час міняти по черзі всі складові приймальні частини антени, але результатів не досягти! У майстра завжди в наявності професійне обладнання, за допомогою якого він легко визначить місце поломки антени і усуне несправність! Серйозний ремонт антени Львів займає кілька годин, але це в дуже важких випадках, коли необхідно ремонтувати або замінити ефірну антену, яка знаходиться на даху! Але зазвичай ремонт потрібен через великий термін служби і відсутність обслуговування протягом довгих років.

Ми пропонуємо наступні рішення для найбільш якісного прийому ефірного сигналу:

 • встановлення професійного ефірного антенного комплексу;
 • встановлення антенних підсилювачів;
 • заміна кабелів і їх розведення по телевізійним точкам і т.ін.

Завдяки нашим досвідченим фахівцям і використовуваному обладнанню, оптимальний варіант по установці ефірної антени клієнту гарантований, а також по установці додаткового обладнання.

В даний час ми пропонуємо до установки цифровий супутниковий ресивер з можливістю перегляду каналів в кодуванні DVB-T / DVB-T2, тому що питання переходу телемовлення на цифровий формат встав досить серйозно в нашій країні останнім часом і встановлення цифрового ефірного телебачення набирає все більшої популярності серед телеглядачів.

Ремонт супутникових антен

Супутникові антени як і будь-яка телевізійна система вимагає своєчасного обслуговування та ремонту. У випадку несправності, на екрані телевізора з’являється інформаційний рядок «немає сигналу», «коротке замикання», в деяких випадках картинка починає розсипатися на “квадратики”. Найчастіше причинами поломок є: деформація антени, тобто самої супутникової тарілки, або кріплення тарілки через велику кількість спуску снігу з даху, а також бурульок і т.ін. Зсув кута нахилу супутникової антени. Поломка конвертера. Обрив, пошкодження оболонки кабелю RG-6. Попадання вологи в приймальний пристрій LMB.

Ремонт супутникових антен Львів найчастіше полягає в наведенні їх на супутник. Особливо взимку, коли в місті прибирають сніг з даху. Ті хто виробляє дані роботи, може схопитися за антену, потягнути в ту чи іншу сторону і вона вже не працює! Антенний майстер зі спеціальним приладом наводить антену назад на супутник. Так само невдало прокладений кабель може стати причиною ремонту антени! Найчастіше недобросовісні установники кидають кабель абияк, навіть ні до чого його не прив’язуючи! А робочий, який прибирає сніг взимку, може навіть і не помітити що лежить на даху кабель і просто його перерубати! І знову ремонт!

Якщо Ваш супутниковий ресивер не включається, у нього моргає або горить вся індикація, у ресивера не відчиняються кодовані канали, розпадається картинка, то Вам терміново потрібний ремонт ресивера і заміна відповідних деталей пристрою. Поломка ресивера часто відбувається через недотримання правил експлуатації, перебоїв в мережі або неякісного складання, що часто спостерігається у дешевої китайської техніки. Ми здійснюємо ремонт ресиверів і продаж супутникових ресиверів в нашому сервісному центрі у Львові, але якщо Вам виявляється важко приїхати до нас в офіс на діагностику супутникового ресивера, ми можемо забрати Ваше обладнання в ремонт, приїхавши до Вас в будь-який зручний час. Найдорожча з усіх робіт по ремонту супутникового ресивера вважається заміна материнської плати. Якщо вам буде потрібно дана операція, ваша модель ресивера вже значно застаріла, то можливо Вам слід купити новий ресивер, з підвищеними можливостями і доданими функціями.

Налаштування телевізора після ремонту антени

Налаштування одного телевізора в автоматичному режимі, після проведення ремонтних робіт телевізійної антени запускається безкоштовно. Майстер налаштує так телевізор, що він буде показувати максимально можливу кількість телеканалів, що транслюються по вашій місцевості.

Виїзд додому і проведення діагностичних робіт телевізійної системи – ціна 500 гривень.

Сервісний центр компанії FIXME надає послуги з ремонту ефірних, супутникових і колективних ТБ антен з виїздом майстра додому.

 • Гарантія на всі роботи і встановлені комплектуючі.
 • Виїзд – безкоштовно.
 • Ремонт антени за один день.

Поширені несправності антен

Часто до нас звертаються за ремонтом телевізійних антен Львів з наступних причин:

 • обрив або замикання ТВ кабелю;
 • втрата сигналу в антенному кабелі через зсув антени;
 • поломка підсилювача сигналу, ресивера або спліттера;
 • неполадки в роботі мультісвітчей;
 • збивання юстування антени;
 • пошкодження гнізда для штекера антени і т.ін.

Послуги антенних майстрів

Наші майстри мають досвід роботи від 10 років і готові виконати в день звернення наступні роботи по ремонту телевізійної антени Львів в квартирі, в приватному будинку, в готелі або в громадському будинку:

 • заміна несправного спліттера, підсилювача, штекера, роз’ємів;
 • заміна антенного кабелю з обривом;
 • установка нового конвектора;
 • заміна підсилювача ТВ сигналу;
 • заміна розгалуджувача (краба);
 • заміна розподільних компонентів (мультисвітчі, подільники та відгалужувачі);
 • ремонт внутрішнього розведення кабелю;
 • ремонт ТВ розеток;
 • ремонт антенного гнізда телевізора і ін.

Покроковий ремонт ТВ антени

Крок №1 – Виклик майстра

Запросити антенного майстра додому можна за телефоном або замовити дзвінок за допомогою форми зворотного зв’язку.

Крок №2 – Діагностика антенного обладнання

Після візуального огляду і комплексної діагностики, майстер виявляє причини несправності телеантени, визначає обсяг роботи і необхідність використання нового телеустаткування, і оцінюємо ремонтні роботи.

Крок №3 – Ремонт

Після узгодження вартості ремонту антени Львів з замовником, майстер усуває несправність в роботі антени.

Крок №4 – Якісне телебачення

По завершенню ремонту тв антени, майстер налаштує телевізор будь-якого бренду і року випуску для перевірки телемовлення всіх допустимих каналів.

Ремонт супутникової антени самостійно

Не поспішайте викликати додому фахівця з налаштування супутникових антен, якщо на екрані телевізора з’явився напис “Немає сигналу”. Можливо, причину можна усунути самостійно.

Найбанальніша причина – змінилася частота трансляції телеканалу, або телеканал припинив мовлення. Якщо інші телеканали працюють нормально, то можна заспокоїтися – супутниковий приймач (ресивер) і антена в порядку. Потрібно просто оновити список каналів (читайте в інструкції до ресивера).

Якщо ж напис “Немає сигналу” присутній на всіх телеканалах, то пропонуємо наступний алгоритм пошуку несправності:

 1. Перевірте, чи надійно ресивер з’єднаний з телевізором шнуром і правильно обрано вхід телевізора. У телевізорі повинен бути обраний саме той вхід, до якого підключений в даний момент супутниковий ресивер (див. Інструкцію до телевізора). Найпоширеніші варіанти – (A / V, SCART, HDMI).
 2. Уважно огляньте кабель, що з’єднує супутникову антену і супутниковий приймач. Кабель повинен з’єднуватися з ресивером за допомогою металевого F-роз’єму. Перевірте, чи надійно роз’єм кріпиться до кабелю і чи немає замикання внутрішньої жили з зовнішньою опліткою кабелю. Таке замикання часто призводить до виходу з ладу ресивера.
 3. Обертаючи проти годинникової стрілки, від’єднайте кабель від супутникового приймача і подивіться чи немає слідів окису в місці з’єднання. Окис може свідчити про попадання вологи в кабель. Волога може шунтувати керуючі напруги, що формуються ресівером, і також вивести його з ладу. Якщо такі сліди присутні, то потрібно обов’язково замінити кабель на більш якісний, що не пропускає вологу.

 1. Огляньте супутникову антену. За нею зазвичай захований DiseqC-комутатор (коробочка з декількома входами і одним виходом). Перевірте, чи немає на ньому слідів іржі і чи всі кабелі надійно кріпляться до комутатора. Якщо комутатор має непривабливий від окислів вид, то його необхідно замінити на новий. Дотримуючись заходів безпеки, це можна зробити самостійно. Важливо в тій-же послідовності підключити кабелі до комутатора. Придбати такий комутатор можна в будь-якому магазині супутникового обладнання.

Якщо ж антена знаходиться в незвичному положенні, хитається, на ній видно сліди пошкоджень або деформації, то швидше за все, налаштування супутникової антени буде обов’язковим, а при сильних пошкодженнях антену доведеться замінити.

І маленька порада. Якщо у Вашому будинку з даху часто падає сніг або бурульки, то встановлення супутникової антени повинно бути спочатку проведено на даху. В іншому випадку, Вам доведеться щороку оплачувати ремонт антени Львів або купувати нову.